Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zrobić Spolszczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągamy Connect Changer.

To jest ukryta treść, proszę

20874842.png

 

Wypakować go na pulpit ( lub inne miejsce ).

77490630.png

 

Wchodzimy w plik.

30108371.png

 

Włączamy MT2_Connect_Changer.

73608972.png

85896178.png

 

Ściągamy jakieś działające spolszczenie , ja już je mam.

 

Klikamy File > Open > Nasze spolszcznie. Moje akurat jest MysticWorld.

51702935.png

54056187.png

 

Usuwamy IP , zostawiamy Port.

87419551.png

 

Szukamy IP serwera do którego chcemy zrobić spolszczenie w moim przypadku jest to 61.158.163.132

Wpisujemy je tak :

57128101.png

48108025.png

12980378.png

39231948.png

 

Port nadal zostaje ten sam.

99566369.png

 

Wpisujemy wszystko aż będzie koniec rubryki.

Np jak to : 61.158.163.132

Co dałem wyżej.

 

Naciskamy save.

96945607.png

 

Zmieniamy nazwę pliku :

50855440.png

 

Wklejamy je do clienta 2007/2008r.

 

Pamiętajmy że jeśli są puste miejsca uzupełniamy je spacjami ponieważ wszystko musi być zajęte , jeśli nie możemy dalej pisać to piszemy w 2 rubryce.

Na wszelki wypadek ściągnijcie działające spolszczenie i zastąpcie za ten plik w Connect Changer, a potem róbcie spolszczenie.

 

 

Mam nadzieje że wiele osobą to pomorze dlatego że jest tutaj wszystko wytłumaczone :).

Opublikowano

Byyło, i to ile razy.. wszystko ładnie wytłumaczone ale w poprzednich też nawet głupi by się połapał ;x To o spacjach napisz lepiej w bardziej widocznym miejscu, do usunięcia IP wystarczy kliknąć "Clear textboxes" i nie zaznaczyłeś najważniejszego - standardowe spolszczenie jest zbugowane i TRZEBA ściągnąć własne. No chyba, ze kamer to poprawił.

Opublikowano

Było i to ile razy... -,-

Przecież on nie jest nowy. Ten Connect Changer ma bite 2 miechy.

Ja wolałem starego... W pewnym sensie.

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

iksdę :

 

No chyba wiem.

 

Noix :

 

Nie było tematu z nowym , a ja mam ładnie z ss ^^

 

Kuba97x :

 

Jak już pisałem sam musiałem skumać jak to zrobić ^^ , pisałem usuwamy czy to ważne w jaki sposób ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...