Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Poke Bot


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Próbuje zainstalować pokebota od tsbot.pl lecz nie wiem jak się za to zabrać...
Mógłby ktoś podać jakąś instrukcję instalacji ?
Wrzucam pliki, zmieniam w tym poke.php ale jak wpisuje ten screen -dmS itp to nic się nie dzieje..
Zainstalowałem htop i php5 itp.
Pomoże ktoś ?

Opublikowano

Czy po wpisaniu na serwerze, pojawia się aktywność bota w postaci zajętego slota "Query"?

Opublikowano

Nic się nie dzieję własnie..
Powie ktoś czy to ma znaczenia do jakiego folderu to wrzucam ? albo jakie pliki trzeba edytować oprócz poke.php ?
Mam system ubuntu na vps ale nie wiem czy to cos zmienia.

Opublikowano

Nic się nie dzieję własnie..

Powie ktoś czy to ma znaczenia do jakiego folderu to wrzucam ? albo jakie pliki trzeba edytować oprócz poke.php ?

Mam system ubuntu na vps ale nie wiem czy to cos zmienia.

 

Nie ma znaczenia, pamiętaj, że przed uruchomieniem go poleceniem startowym musisz wejść do katalogu w którym znajduje się bot. 

Nie, ubuntu nic nie zmienia ;) 

Opublikowano

Wchodzę w ten katalog i nic się nie dzieje gdy wpisuje tą komendę screen itp. a mam wszystko zainstalowane.
Które pliki mam edytowac ?


w tym pliku TsBot.pl-core1
nie musze nic zmieniać ?

Opublikowano

Wchodzę w ten katalog i nic się nie dzieje gdy wpisuje tą komendę screen itp. a mam wszystko zainstalowane.

Które pliki mam edytowac ?

w tym pliku TsBot.pl-core1

nie musze nic zmieniać ?

 

Nie musisz, sprawdź czy masz dodane IP maszyny do whitelisty (znajduje się w katalogu gdzie serwer). 

Sprawdź czy poprawnie skonfigurowałeś bota ;) 

Opublikowano

Pomoże mi ktoś to skonfigurować ?
Rozpisze ktoś mi która linijka za co odpowiada i jak ustawić zeby pokowało adminów jak ktoś wejdzie na dany kanał ?
 

 


/*
** Author: Adrian Jerzak (Yuri)
** SQ7PAB.pl & Ts-Web.pl
*/

$Konfiguracja_Glowna = array (
'logowanie' => array (
'IP' => "xx.xxx.xx.xx",
'PORT_UDP' => '9987',
'PORT_QUERY' => '10011',
'LOGIN_QUERY' => "serveradmin",
'HASLO_QUERY' => "asadadasd",
'NICK' => "[Tsbot.pl] Test",
'KANAL' => '2',
//'WOLNY_TRYB' => "nie",
//'RESTART' => '86400', //w sekundach
'CZAS_USPIENIA' => '1', //w sekundach
)
);

$Konfiguracja_Poke = array (
1 => array ( 'Cid' => '2316',
'Cid_Ignore' => array('2314','2564','4449'),
'Poke_Do' => array(1142),
//'Poke_Do_Ignore' => (888),
'Poke_Do_Info_User_ON' => 'Yuri został powiadomiony o Twoim Pobycie',
'Poke_Do_Info_User_OFF' => 'Yuri nie jest osiągalny. Przyjdź później',
'Poke_Do_Info_Admin' => 'UĹĽytkownik oczekuje na kanale ',
'Licznik' => '0',
'Czas_Na_Poke' => '10',
'Czy' => '0',
),
2 => array ( 'Cid' => '3139',
'Cid_Ignore' => array('2314','4449'),
'Poke_Do' => array(1103,506),
//'Poke_Do_Ignore' => (888),
'Poke_Do_Info_User_ON' => 'Don Hagrido został powiadomiony o Twoim Pobycie',
'Poke_Do_Info_User_OFF' => 'Don Hagrido nie jest osiągalny. Przyjdź później',
'Poke_Do_Info_Admin' => 'UĹĽytkownik oczekuje na kanale ',
'Licznik' => '0',
'Czas_Na_Poke' => '10',
'Czy' => '0',
),


);

?>


 

 

Opublikowano

odezwij sie do mnie na gg. masz numer w stopce. Pomogę ci jak tylko będę mógł.

Profesjonalne Wsparcie Serwerów TeamSpeak3          Boty funkcyjne na Serwery na zamówienie         Twórca bety Dużego Bota Serwerowego TS3


Kontakt:


PW     GG: 2660269     e-mail: [email protected]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...