Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po odpaleniu gry wyskakuje mi błąd "Trove poza zakresem pracy".


wojpiotr9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

gdzie mogę zmienić tą rozdzielczość. znalazłem 2 pliki cfg w pierwszym jest ustawione x=0 y=0 a w drugim nic nie ma przy x i y.

 

W glyphie nic nie ma na temat rozdzielczości w opcjach a na steam nie wiem co mam zrobić.

Opublikowano

Inaczej..

Steam -> Biblioteka -> Prawy Przycisk myszy na 'Trove' -> Właściwości -> Ogólne -> Ustaw opcje uruchamiania

Wklej tam tą linijkę:

-refresh 60

Powiedz, czy działa.

Opublikowano
[Display]
Fullscreen = true
Width = 1024
Height = 768
FOV = 75

[Rendering]
DrawDistance = 192

[Audio]
MasterVolume = 0.5
VoiceOverVolume = 0.5
GameSoundVolume = 0.5
Background = false

[Auth]
ChannelId = 131
ChannelName = TROVELIVE

[Paths]
IggyPath = ui/
ShaderPath = shadersunified/
ParticlePath = particles/
AudioPath = audio/

[Particles]
Preload0 = Particles/item_bomb_explosion_01.pkfx

.includeoptional Trove_dev.cfg
.includeoptional Trove_local.cfg

Config, spróbuj na nim.

 

#Edit

Ewentualnie zostaw swoją część co do Auth, jeżeli jest inna.

Opublikowano
[Input]
EdgePlacement = 
PlacementEdgeMax = 
PlacementEdgeMin = 
InvertY = 
InvertX = 
StickSensitivity = 
Sensitivity = 

[Social]
ProfanityFilter = false
GlobalChat = true
HiddenStatus = false
ShowPlayerNames = true

[UI]
TrackPersonalObjectives = 

[User]
LicenseRevision = 2015-07-07
MainMenuHint = false

[Display]
FullscreenMode = 0
WindowMode = 1
VSync = false
X = 
Y = 
FOV = 75.000000
Width = 
Height = 

[Chat]
SavedChannels = ;;;;;;;

[Audio]
MasterVolume = 
AmbianceVolume = 
GameSoundVolume = 
MusicVolume = 
VoiceOverVolume = 

[Rendering]
ShaderComplexity = 0.000000E+000
Device = directx
DrawDistance = 128.000000
LODDistance = 64.000000
FXAA = true
VFXLevelOfDetail = 
DepthOfField = false
Gamma = 1.000000
Supersampling = 1.000000
preset = -1
Bloom = false
SSAO = false
Brightness = 1.000000

[InputBindings]
MoveFoward = 
ToggleUI = 
Store = 
EquipCart = 
Cancel = 
LikedWorlds = 
Map = 
Collections = 
MainMenu = 
SystemMenu = 
CharacterSheet = 
Clubs = 
MoveRight = 
Dodge2 = 
BuildModeDestroy = 
Loot = 
MoveLeft = 
InventoryTransferItem = 
ToggleShowLocation = 
AutoForward = 
PrimaryAbility = 
MetaforgeFreeCam = 
ClassChanger = 
MetaforgeCinematicEditor = 
EquipMount = 
Homeworld = 
BuildModePlace = 
ReleaseMouse = 
Dodge = 
SwitchInputMode = 
ItemSlot2 = 
ItemSlot3 = 
ItemSlot1 = 
Fish = 
InventoryTransferMultipleItems = 
MoveBackward = 
Ability1 = 
BasicAbility = 
Jump = 
BuildModeSlot8 = 
BuildModeSlot5 = 
BuildModeSlot4 = 
EquipBoat = 
Ability2 = 
FriendsList = 
BuildModeSlot7 = 
Inventory = 
BuildModeSlot6 = 
BuildModeSlot1 = 
BuildModeSlot3 = 
BuildModeSlot2 = 


#Edit

Nie wiem, czy to pomoże, bo to jest config lokalny.. Musisz ustawić niską rozdzielczość, monitor nie wyrabia.

Opublikowano

Dobra chyba sobie w trova nie pogram na tym monitorze. Czekam, na aktualizacje trova, może któraś pomoże, albo  zbieram na monitor. Chyba, że masz jeszcze jakiś pomysł?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...