Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak rozkręcić kartę graficzną Gigabyte Radeon R9 280X?


kacperos14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otoz posiadam karte graficzna od gigabyta-mianowicie r9 280x.Chcialem wczoraj dokladnie wyczyscic radiator ale okazalo sie ze wykrety od sruby trzymajace karte z radiatorem i chlodzeniem sa pod karta przez co chcac rozkrecic cala karte musialbym sie dostac do radiatora ktorego nie rozkrece poniewaz srubki sa w takich miejscach gdzie cala ta klatka uniemozliwia rozkrecenie nie uszkadzajac radiatora lub karty.Prosze zeby nie bylo glupich odpowiedzi od ludzi ktorzy nie maja nic madrego do powiedzenia najlepiej prosilbym o wypowiedzenie osoby z doswiadczeniem i dobrze byloby gdyby posiadaly takowa karte.

Opublikowano

Z tego co widziałem po zdjęciach śrubki masz obok łopatek wentylatora, wykręć je najpierw i zdejmij osłonę a potem jakoś po kolei spróbuj, nie ma takiej możliwości żeby odkręcać po kolei śrubki uszkadzając przy tym karte, wystraczy obczaić które śrubki odkręcać po kolei a potem jakoś poleci

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...