Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HARDPVP.PL


Typ serwera:


Jako jedni z pierwszych zajęliśmy się trybem serwera PvP.


HardPvP.PL  jest to dopracowany serwer PVP. Serwer działa już ponad rok i nie przewiduje upadku. Na naszym serwerze można walczyć zarówno z przyjaciółmi jak i z losowymi osobami.


 


O serwerze:


IP serwera: HardPvP.PL


Sloty: 200


Wersja: 1.7.2-1.7.9


Premium/No-Premium


Start nowej edycji w środę o 18:00 (22.07.15)


Posiadamy również kilka autorskich pluginów, auto logowanie premium, i kilka serwerów połączonych przez BungeeCord.


Areny  PvP: 


OneShotOneKill, Knock, Nether(Taki jak był na skkf), Standard, Hard, Potion. + kilka aren 1vs1


W przyszłości mamy zamiar podłączyć kolejne serwery min. CastleMod.


 


 


 


 


Reklama serwera:


https://www.youtube.com/watch?v=4N9WLzD6Tok


Opublikowano

Prezentacja nie jest oszałamiająca. Nie ma screenshot'ów bez których nie mogę ocenić prezentacji. Rozwiń całą prezentację dodaj administrację, eventy.

26_unnamed.png

Opublikowano

Jedni z pierwszych ? Jak server istnieje tylko od ponad roku ? No To Ciekawe ...
Co do prezentacji to mówił przedmówca, screeny, więcej informacji jak i co :)

 

1RkW7od.png

Opublikowano

Prezentacja zrobiona chyba w 5 minut. Minimalne minimum. Żadnego opisu, żadnych screenów. Nic aby naprawdę zachęcić ludzi. Nie wiem jaki jest sens takiej prezentacji. A na serwerze pustki. Odradzam, szkoda czasu.

 

images.jpg

Opublikowano

Prezentacja kiepska zrobiona w parę minut . Dodaj screeny , administracje , rozgrywkę , wstęp to może wyjdzie cos z tego . Na serwer nie wejdę , jeżeli poprawisz to może .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...