Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] Aktualizacja cracka L#


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na bank będzie aktualizowany. Jakby nie zamierzali to by skasowali w ogóle te L# z shoutboxa a tak to dali jedynie "Outdated" :)

80% ze nie bedzie :) Teraz zajmuja sie EloBuddy bo ma wyjsc w tym patchu 

8kHod.png

 

Opublikowano

Lostit oficjalnie potwierdził że zrzeka się aktualizacji cracka do L#

Po czym napisał że prawdopodobnie Jakiś tam brolly czy ktoś ma zamiar go aktualizować. :)

Mam nadzieje że rozwiałem wszelkie wątpliwości ;p

Życie to lata bólu i sekundy szczęścia, więc żyj pełnią życia!

Opublikowano

Nie korzystałeś z cracka brollego, tylko injectora jak się nie mylę.

Srackował to LostIt ;)

Życie to lata bólu i sekundy szczęścia, więc żyj pełnią życia!

Opublikowano

Crack nie będzie aktualizowany już . Lostit oficjalnie to potwierdził .

 

Lostit oficjalnie potwierdził że zrzeka się aktualizacji cracka do L#

Po czym napisał że prawdopodobnie Jakiś tam brolly czy ktoś ma zamiar go aktualizować. :)

Mam nadzieje że rozwiałem wszelkie wątpliwości ;p

 

Crack będzie aktualizowany przez Broylego,opłata będzie jednorazowa,kto się pierwszy załapie,ten będzie mieć.

Opublikowano

Crack będzie aktualizowany przez Broylego,opłata będzie jednorazowa,kto się pierwszy załapie,ten będzie mieć.

Dobra wypierdalaj .. Nikt twoich postów nie bierze na poważnie , siejesz tylko niepotrzebny i żałosny ferment .

 

 

AntyWarn

L#crack będzie prawdopodobnie kontynuowany przez Broly'ego zaraz po wyjściu EloBuddy  ;)

Opublikowano

Dobra wypierdalaj .. Nikt twoich postów nie bierze na poważnie , siejesz tylko niepotrzebny i żałosny ferment .

 

 

AntyWarn

L#crack będzie prawdopodobnie kontynuowany przez Broly'ego zaraz po wyjściu EloBuddy  ;)

ty psie,nie masz zadnych dojsc oprocz infmoracji z  mpckiddo i nulleda

opłata za cracka pewnie będzie taka sama jak w przypadku dogesharpa (2$),znowu pewnie bedzie kto szybciej kupi,ten będzie mieć

Opublikowano

ty psie,nie masz zadnych dojsc oprocz infmoracji z  mpckiddo i nulleda

opłata za cracka pewnie będzie taka sama jak w przypadku dogesharpa (2$),znowu pewnie bedzie kto szybciej kupi,ten będzie mieć

 

 

typie wyjdz i nie wracaj plz

Opublikowano

ty psie,nie masz zadnych dojsc oprocz infmoracji z  mpckiddo i nulleda

opłata za cracka pewnie będzie taka sama jak w przypadku dogesharpa (2$),znowu pewnie bedzie kto szybciej kupi,ten będzie mieć

Dobra wypierdalaj .. Nikt twoich postów nie bierze na poważnie , siejesz tylko niepotrzebny i żałosny ferment .

@AntyWarn nie ma sensu crackować L#, jeżeli EB będzie odpalać skrypty z L#

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...