Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gmyru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy znodzilo ci sie granie w Minecrafta na serwerach przepełnionych dziećmi,

Jezeli tak to GoldServ jest dla ciebie posiadamy 2 osobowy Team Rekrutujacy oddzielający graczy

Pamietam gdy Minecraft miał dopiero swoje początki i MultiPlayer do niego stal sie bardzo popularny zaczely pojawiac sie serwery na ktorych nie bylo mowy o żadnych Vipach czy pierdołkach o Cheatach czy OtherDropsach

czy jakis tam Gildiach byl to najczesciej dzis zapomniany typ. Freebuild

 

Informacje:

 

W sprawie rekrutacji Skype:mrhoxedpl/pw tu na forum

Sloty:15 zostaną zwiększone wraz z liczba graczy

Border 3k

IP: Podam po rekrutacji

<---------------Rekrutacja przez forum

PO IP PW

to tak czemu chcesz grac akurat tu?
bedziesz greefowal ?
akceptujesz regulamin ?

wiek:?

Nick w grze:?

 

 

 

Regulamin

 

Nie przestrzeganie Regulaminu jest nagrodzone banem: Perm/1tydz/1dzien/1h

 

1.Totalny ZAKAZ ruszania rzeczy innych graczy!

2.Zakaz Greefowania.czyl Niszczenia domów innych graczy!

3.Administracja NIE zawsze ma racje

4. za budowanie przesadnych Grajnderow,Spawnerow,Wiez itp. zostaniesz nagrodzony ich usunięciem

5.Nie budujemy Niecenzuralnych budowli

6.Nie Spamujemy na chacie

7.Nie Wypraszamy administracji o predmioty.

8.Podczas gdy Rekruter zapyta sie ciebie czy zakceptowales regulamin napisz: Amelinium od tylu

 

^^

taki sprawdzianik xD

 

Start serwera dzis godz 19/19.30

Gmyru---1.png

Opublikowano

 

8.Podczas gdy Rekruter zapyta sie ciebie czy zakceptowales regulamin napisz: Amelinium od tylu

 

^^

taki sprawdzianik xD

 

 

Strasznie rzuca się w oczy, więc nie wiem jak takie coś przegapić. :)

 

Serwer że tak napisze dupy nie urywa, szału nie robi nic nie opisane nie wiem co, gdzie i jak.

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Prezentacje bez screenów są odrzucane przez większość graczy, którzy zaczną je czytać. Jedynie parę interesujących screenów może zachęcić kogoś do wejścia na wasz serwer, bo jak na razie ta prezentacja to kompletna porażka.

 

images.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...