Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] 1v1


kaccperros11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Potrzebuję dobrą postać 1v1 albo 1v2. Zastanawiałem się nad:

Vi

Fiora

Jax

Irelia

Gnar

Diana

Darius

 

Dopowiem, że jestem początkującym graczem, ale posiadałem duży "staż" w grze SMITE. Mógłby mi ktoś wymienić + i - postaci z góry lub po prostu wybrać championa i uzasadnić swój wybór. Bardzo dziękuję za pomoc.

Opublikowano

irelia jest w stanie wygrac praktycznie kazdy matchup 1v1, polecam mocno

Opublikowano

Z tych postaci, które są tu wymienione grałem wszystkim z czego najbardziej polecę Tobie:
- Jaxa
- Irelie 

Są to postacie dosyć mocne na top lejna i myślę, że również proste do ogarnięcia nawet dla laika w lolu.
A tak po za tym to polecam Ci:
- Riven 
- Pantheon 
są to championy, którymi sam gram i carruje swój team na poziomie platyny :) wymagają one  ( w szczególności Riven ) większej wprawy i rozegranych nie kilka meczów lecz kilkadziesiąt, jak nie kilkaset :)


True love survives all

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Jaxa.

Po 6 na gankach spokojnie zrobi 1 za 1 a jak dobrze rozegrasz to i double wleci.Jak skończysz botrka albo triforca ( zależy na co lane'ujesz ) to spokojnie solo dwóch robisz.

Plusy :

- wystarczy tri force i botrk aby robić duży dmg

- tanky

- świetny splitpush 

- dobra pasywka z ulta, co 3 AA zadajesz dodaktowy dmg

- AoE stun

- skok do miniona,enemy,sojusznika czy też warda

- dodge autoataków na E ( również ulta fiory jak i WW )

- jedne z lepszych 1 vs 1 w grze

- świetny late game

- bonus do armoru i MR

Minusy :

- skok o małym zasięgu

- średnie early

- nierozsądnie splipushując możesz przegrać gre

- mimo wszystko bycie dobrym Jaxem,wymaga praktyki

Opublikowano

Diana bardzo dobrze. Ta postać kiedykolwiek miała się źle ? Q wbijasz z ulta, robisz combo jak musisz to jeszcze uciekniesz jak nie to wpierdziel od nowa. Po wprowadzeniu Luden's Echo bardzo ładny burst. 

 

 

>B.

fiR919k.png

Opublikowano

Jax:

Aoe Stun + dodge

Doskok

Armor

Dobry w każdyn etapie gry

+ można grac jungle

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

Zastanawiam się nad Dianą/Fiorą/Vladimirem/Irelią. Ktoś może mi dopomóc? Chodzi mi o dobre TF, zarówno jaki 1v1 lub 1v2 na midzie/topie. Normalnie wziąłbym Fiorę, ale obawiam się, że ją tym patchem trochę znerfili. To prawda? Proszę o pomoc.

Opublikowano

Nie wiem czy Fiora będzie znerfiona, ale na pewno będzie wymagała teraz jakiegoś skilla, aniżeli bezmyślnego naciskania klawiszy.

 

Osobiście polecam Ci Vladimira:

+ pasywka daje HP za AP i AP za HP,

+ wysysanie HP z przeciwnika z Q,

+ untargetable na W,

+ fajna farma z E,

+ ciężko zgankować,

- brak CC.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Polecam rumble'a / vladimira.

 

Zalety vladimira zostały już wymienione, więc ja napiszę dlaczego warto wybierać rumble'a.

 

  • Możliwość farmienia na odległość (e)
  • Duże obrażenia
  • Bonusowy ms (W)
  • Tarcza
  • Brak many
  • - Jego jedyne cc to slow.
  • - Słaby do 3/4 levela.

Posiada przyjemne wymiany na linii ze względu na brak many i tarczę, oraz dużo aoe do teamfightu. 

giphy.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...