Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czy jest ktoś na tym forum kto gra na serwerze Defias Brotherhood?

Zauważyłem, że serwer jest dość chętnie polecany i zastanawiam się nad gra na nim.

Jak wygląda na nim sytuacja, atmosfera?
Czy jest lepszy od Burning Legion?

Czy ktoś kto na nim gra zgodziłby się, żebym dodał go do znajomych i męczył pytaniami (jestem newbie).
Czy gra dużo osób i czy serwer jest przyjazny nowym graczom?

Byłbym także wdzięczny jeśli ktoś przyjąłby mnie do jakiejś gildii jako "social".

 

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Opublikowano

Witam,

Czy jest ktoś na tym forum kto gra na serwerze Defias Brotherhood?

Zauważyłem, że serwer jest dość chętnie polecany i zastanawiam się nad gra na nim.

Jak wygląda na nim sytuacja, atmosfera?

Czy jest lepszy od Burning Legion?

Czy ktoś kto na nim gra zgodziłby się, żebym dodał go do znajomych i męczył pytaniami (jestem newbie).

Czy gra dużo osób i czy serwer jest przyjazny nowym graczom?

Byłbym także wdzięczny jeśli ktoś przyjąłby mnie do jakiejś gildii jako "social".

 

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Sprawa z tym serwerem sprowadza się tylko do wyboru gildii i frakcji Ally. Właśnie na nim jest najwięcej tudzież są największe gildiie z Polakami po stronie sojuszu. (Cała rozgrywka jest cross-realm.) Skoro chcesz na męczyć pytaniami, to wal. :) Od tego tu jesteśmy.

Opublikowano

Witam,

hi123. :>

 

Czy jest ktoś na tym forum kto gra na serwerze Defias Brotherhood?

Pewnie ktoś by sie znalazł.

 

Zauważyłem, że serwer jest dość chętnie polecany i zastanawiam się nad gra na nim.

Czemu nie Burning Onion ? :v

 

Jak wygląda na nim sytuacja, atmosfera?

Pewnie tak jak wszedzie, wow jest grą płatną przez co średnia wieku jest znacznie wyższa niż w innych mmorpg.

Tam gdzie są Polacy zawsze jest 'wyrafinowane' poczucie humoru, wiec tego nie unikniesz, ale mimo śmieszkowania raczej wszyscy są mili i pomocni...

Na ten przykład na Burning Legionie pomimo głupawki na czacie, ludzie nie odmowią Ci pomocy, a jesli jestes newbie i zapytasz o coś to napewno dostaniesz odpowiedź.

 

Czy jest lepszy od Burning Legion?

Tego nie wiem, bo gram tylko na BL i nie mam porownania, ale raczej jest tak samo...

Ale domyslam sie ze na DB bardziej gra sie pvp, bo tam podobno rodacy w ally graja...

 

Czy ktoś kto na nim gra zgodziłby się, żebym dodał go do znajomych i męczył pytaniami (jestem newbie).

#Jokki2962 

albo pw na forum < na pw szybciej zaareaguje >

 

Czy gra dużo osób i czy serwer jest przyjazny nowym graczom?

Wszedzie gra duzo osob... okolo 200k na serwer

Podsyłam szczegołowe dane odnosnie DB.

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Byłbym także wdzięczny jeśli ktoś przyjąłby mnie do jakiejś gildii jako "social".
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Have fun, witam w Azeroth :v

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

@Isuribi

Swoją odpowiedzią przekonałeś mnie w 100% do grania na Burning Onion :P
Jak tylko wrócę z pracy to dodam Cię na battle.net i będę męczył pytaniami dalej.
Dzięki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...