Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ram Geil DDR3


GapiozaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam mały dylemat, a mianowicie mam w swoim komputerze zamontowane 4gb ram geil 1333mhz CL9 2x2gb. I mam teraz możliwość za małe pieniądze dokupić 4gb geil 1333mhz CL9 ale w 1 kości. I mam pytanie, czy to będzie działać ze sobą - 2gb, 2gb i 4gb? Ramy mają te same częstotliwośći i opóźnienie CL9.

 

 

Specyfikacja

Pyta główna - MSI 870-C45

Procek - Athlon II x4 635

Ram Geil 2x2gb 1333mhz CL9

Karta graficzna - Nvidia GTX 650TI

Zasilacz 550W

+ Windows 7 Professional 64bit

 

Ogólnie niedawno kupiłem tą płytę główną, procka i ram za niecałe 500zł i powiem, że gta 5 na średnio/wysokich działa bardzo dobrze.

 

 

Opublikowano

Jeśli masz wystarczającą liczbę slotów, będą działały.

 

@Edit

Ale musisz zobaczyć w specyfikacji płyty, czy obsługuje 8 GB RAM-u.

2tiVkFa.png

Shinden jeździ Multiplą

Opublikowano

Jeśli masz wystarczającą liczbę slotów, będą działały.

 

@Edit

Ale musisz zobaczyć w specyfikacji płyty, czy obsługuje 8 GB RAM-u.

Płyta obsługuje do 16Gb

A slotów ma 4, z czego 2 zajęte.

Opublikowano

Tak, będzie działać. Dla pewności jeżeli masz możliwość to sprawdź ją przed zakupem w domu, w komputerze. A przy montowaniu pamiętaj, żeby 2x2GB włożyć tak, żeby działały w Dualu.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Tak, będzie działać. Dla pewności jeżeli masz możliwość to sprawdź ją przed zakupem w domu, w komputerze. A przy montowaniu pamiętaj, żeby 2x2GB włożyć tak, żeby działały w Dualu.

Chodzi, żeby włożyć je w te same banki? Bo mam tak

 

Niebieski

Biały

Niebieski

Biały

 

Czyli te 2x2gb włożyć np: w niebieskie banki?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...