Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę się zalogować


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem odpalić bola ,ale pojawiło się okienko w którym mam wpisać login i hasło. No to wpisuję i pojawia się failed to login. Dodam że szansa na to że dostałem bana jest prawie zerowa. Próbowałem różnych sposobów żeby to naprawić i dalej to samo.

Opublikowano

@Rexx czy to weszło dopiero dzisiaj? Co mogę zrobić jak nie mam dostępu teraz do strony a leecher value miałem 97(wymagane 100)

Też to mam. Wczoraj wszystko jeszcze było ok więc musiało wejść jakoś dzisiaj.

­

Opublikowano

@Rexx czy to weszło dopiero dzisiaj? Co mogę zrobić jak nie mam dostępu teraz do strony a leecher value miałem 97(wymagane 100)

Leecher value możesz  wbić na + robiąc jeden temat udostępniając coś, chyba że masz bana na forum i nie możesz się na konto zalogować.

 

@Dodali to wczoraj wieczorem.

Opublikowano

"Sorry ,you don't have permission for that". Nie mogę się nawet wylogować z konta. Kiedyś już to miałem i zniknęło samo ,ale minęło sporo czasu. Jest jakiś inny sposób? Dam like za każdą pomoc.

Opublikowano

"Sorry ,you don't have permission for that". Nie mogę się nawet wylogować z konta. Kiedyś już to miałem i zniknęło samo ,ale minęło sporo czasu. Jest jakiś inny sposób? Dam like za każdą pomoc.

czyli dostałeś bana za multikonto, wyczyść historie + ciasteczka

Opublikowano

nowe konto musisz zrobić, teraz trzeba nabic 25 postów + posiadac leecher value na +. Skoro tamto konto jest zbanowane to nie wbijesz na nim value oraz postów.

 

Edit. btw. nawet jeżeli ktoś spełnia wymagania a ma bana na nulledzie, nie da rady użyć cracka - testowałem ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...