Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak założyć serwer i jak skonfigurować oraz jaki hosting polecacie (PIERWSZY SERWER)


klipbun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema 

 

chce założyć serwer tf2 (pierwszy serwer) i mam do was pytania: na jakim hostingu polecacie serwer tf2 założyć , jak go tam skonfigurować , jak wgrać mapę jaką się chce , jak wgrać skrypty czy pluginy (nie wiem jak to się mówi w tf2) , skąd takie skrypty czy pluginy wgrać (gdzie pobrać) 

 

Opublikowano

 

 

jakim hostingu polecacie serwer tf2 założyć...

Ja osobiście postawiłem serwer na hostingu "pukawka.pl", więc z czystym sumieniem mogę ci go polecić.

 

 

 

jak wgrać mapę jaką się chce...

 http://tf2.gamebanana.com/maps jest to strona gdzie możesz pobrać mapki na własny serwer, mapki wrzucasz do folderu tf > maps.

 

 

 

  jak wgrać skrypty czy pluginy (nie wiem jak to się mówi w tf2) , skąd takie skrypty czy pluginy wgrać (gdzie pobrać) ...

W tf'ie mówi się na to pluginy :) Najpierw na serwer musisz pobrać SourceMod'a Tutaj masz link ---> http://www.sourcemod.net/

Następnie musisz pobrać MetaModa Tutaj masz link ---> http://www.sourcemm.net/

Wszystko wrzucasz do katalogu tf

A następnie możesz pobrać sobie pluginy z tej strony ---> http://www.sourcemod.net/plugins.php?cat=0&mod=5&title&author&description&search=1

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...