Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stary serwer Survival bez pluginów, co myślicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, mam pomysł stworzyć serwer tylko i wyłącznie dla starych graczy i takich którzy potrafią się zachować

 

Jak by wyglądał:
 

około 20slotów i nie więcej, pluginy to:

  • AuthMe lub inny na logowanie
  • PermissionsEx
  • Essentials

 

Brak jakichkolwiek ochrony skrzyń, brak gildii, brak vipów, brak rang specjalnych, normalny czat.

A co najważniejsze brak ograniczeń, można budować, okradać, zabijać, używać każdego itemu.

Można łączyć się w grupy i budować twierdze lub grać samemu

 

Będzie to czysty SV bez niczego

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Będzie to czysty SV, bez niczego - nawet bez graczy :)

Tyle w temacie.

To że lubisz te nowe gówniane isihc gdzie dostajesz wszystko na start za darmo nie znaczy że każdy podąża jak głupie stado za tobą :*

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Ja bym grał.. Ale gdyby była wersja serwera 1.4.x­

508w00.jpg  LICZĘ NA +


Piszesz coś do mnie dodaj @I'm_rudy


Opublikowano

Właśnie myślę nad 1.4.5 / 1.2 albo ostatecznie 1.6.4

Nie chcę nic powyżej 1.6.4 bo potem podawali same zbędne rzeczy.

 

Serwer z WL by był co ograniczy zbędnego motłochu na serwerze

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Wątpię, że ten pomysł i serwer wypali na dłuższą metę. Dla graczy po pewnym czasie taki tryb, który Ty przedstawiłeś może się bardzo znudzić i graczy może pouciekać z serwera, lecz początkowo załatwiłbym dobrą reklamę, żeby serwer się wybił, bo naprawdę teraz tryby Survival ciężko jest wybić, ponieważ jest dużo takich trybów. 

 

Powodzenia. 

Opublikowano

Pomysł bardzo dobry zrób jakaś versie 1.5 .1.4 Tylko aby były pluginy
Iban
Essentials

PermissionsEX
AuthMe
AutoIn
I jakies może gildie działki wyspy


Cos takiego aby gracz mógł zrobić domek gdzie może mieć cenne rzeczy Takie coś jak Plugin factions

4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...