Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

znowu


warrock94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L:gracek0

H:czolgista0

22lvl^^^^

 

 

L:saddam200

H:daniel12

15lvl^^^^

 

 

L:zgredzik10

H:ziomek94

20lvl^^^^

 

 

 

Zycze milej zabawy!

 

 

 

 

 

Wlasnie i jeszcze cos Velvet niebanuj tych kont oks?

JEDEN STRZAL JEDNA ŚMIERC

ALBO PARE STRZALOW

 

Specjalista
Opublikowano

weź jak to się mówi po tibijskiemu

Żal , Ból i cierpienie

Po co karmisz nadzieje tych Naabów że wkońcu dostaną konto z famasem ... I tak po dniu max. 2 dniach konta będą zbanowane >.<

 

@topic Grozisz mu?!

JH

Jebać Hydraulików! JH Na 300% Tylko Bóg może mi naprawiać rury! Only God can repair my pipes...

Dziś jest JP , jutro będzie JSP , a pojutrze JH!

Opublikowano

Jep ale ty kolega jestes ;/ zal max

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

 

10 postów [x]

20 postów [x]

50 postów [x]

100 postów [x]

125 postów [x]

150 postów [x]

200 postów []

250 postów []

300 postów []

400 postów []

Opublikowano

A dobra powiem w stylu : Rubta co chceta z tymi kontami:)

JEDEN STRZAL JEDNA ŚMIERC

ALBO PARE STRZALOW

 

Opublikowano

beznadziejny pomysl z tym dawaniem kont zaraz bany leca i tyle a mozne by je bylo w jakis lepszy sopsob wykorzystac

Opublikowano
beznadziejny pomysl z tym dawaniem kont zaraz bany leca i tyle a mozne by je bylo w jakis lepszy sopsob wykorzystac

 

Ja je wykorzystuje do testowania vip hacków swoich xD więc to jest dobry sposób ich wykorzystywania bo przynajmniej mi pomagają.

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano
Ja je wykorzystuje do testowania vip hacków swoich xD więc to jest dobry sposób ich wykorzystywania bo przynajmniej mi pomagają.

 

 

Zastanawiam się po co wy w ogóle te konto macie i kradniecie ? Jak i tam kończą na śmietniku xD:D

 

Robię spol,przepisuje chińskie znaczki priv

23hx- 99LVL OFF

YT2Game- 98LVL OFF

haosf3000- 99LVL OFF

123Wulin- 96LVL OFF

Monastyr(PL)- 45LVL ON-Chwilowo nie gram :)

csyt2- 95LVL OFF

Opublikowano

Wszystko chodzi nawet jest 1 postaci z klanie Alkocholicy

noi co ze kaka ma 13 lat jest bardzo dobrym modem kto tak uwaza niech wstawi to do swojej sygnatury
Opublikowano
Wszystko chodzi nawet jest 1 postaci z klanie Alkocholicy

 

 

 

OMG... Weźcie tego spamera, nic nie wnosi do rozmowy... Narazie chodzi, zaraz nie będzie bo się Velvet do nich dobierze...

 

A co do Banowania tych kont... Bo według tego co jest napisane wyżej... Z tych kont ma tylko Velvet jakiś pożytek, bo nam napewno żadnego hacka nie udostępni... -.-

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano
OMG... Weźcie tego spamera, nic nie wnosi do rozmowy... Narazie chodzi, zaraz nie będzie bo się Velvet do nich dobierze...

 

A co do Banowania tych kont... Bo według tego co jest napisane wyżej... Z tych kont ma tylko Velvet jakiś pożytek, bo nam napewno żadnego hacka nie udostępni... -.-

 

A na co Ty liczysz? Próbuję różnych nowych metod z zagranicznego forum i sprawdzam w jakim stopniu jest to wykrywalne..

Gdybym miał za każdym razem maila zakładać i konto to żal po prostu.. a tak mam na forum i na nich eksperymentuje..

Te 30 lvle na forum to dla mnie syf bo zadne konto nie jest tutaj fajne na forum więc je albo banuj Punkbuster albo testuje na nich tak długo hacki aż też zostaną zbanowane xD

springfankopiadq0yy4.gif

 

gg: 3032816 - Jeżeli jesteś analfabetą nie pisz.

 

Fajnie, że macie w podpisach mój nick dzieci \,,/

Opublikowano
A na co Ty liczysz? Próbuję różnych nowych metod z zagranicznego forum i sprawdzam w jakim stopniu jest to wykrywalne..

Gdybym miał za każdym razem maila zakładać i konto to żal po prostu.. a tak mam na forum i na nich eksperymentuje..

Te 30 lvle na forum to dla mnie syf bo zadne konto nie jest tutaj fajne na forum więc je albo banuj Punkbuster albo testuje na nich tak długo hacki aż też zostaną zbanowane xD

 

 

 

Yhh... A dałbyś jakieś wypróbowane hacki... Bo już żadnych nowych nie ma ;]

 

A bez "Box'ów" Jestem ślepy jak nietoperz ^^

 

@down A żebyś wiedział, że biedak ; P I mam w nosie, że to był sarkazm! xD

 

Bum hej tralala, nie mam avatara ;]

Nie piszę, dla postów... ;] Piszę, bo lubię ;]

Skończyłem z hackami... ;]

I mi z tym dobrze : P

Opublikowano
Yhh... A dałbyś jakieś wypróbowane hacki... Bo już żadnych nowych nie ma ;]

 

A bez "Box'ów" Jestem ślepy jak nietoperz ^^

 

 

Sam nie umiesz zrobić ? Biedak.. Haków nie umie zrobić...

Robię spol,przepisuje chińskie znaczki priv

23hx- 99LVL OFF

YT2Game- 98LVL OFF

haosf3000- 99LVL OFF

123Wulin- 96LVL OFF

Monastyr(PL)- 45LVL ON-Chwilowo nie gram :)

csyt2- 95LVL OFF

Opublikowano

o kurde ale ten temat popularny^^ chyba trzeba zamknac temat bo sie spam robi

JEDEN STRZAL JEDNA ŚMIERC

ALBO PARE STRZALOW

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...