Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co najlepiej zrobić z monetami Aion ?


Mr.Madness

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzisiaj sobie doładowałem konto Aion dodając 475 monet do mojego konta.

Jestem nowym graczem, dla tego wolałem napisać ten temat i zapytać się was ''doświadczonych'' graczy co byście z nimi zrobili.

Zastanawiałem się na początku żeby kupić sobie skrzydła i peta, lecz teraz pomyślałem że to mogą być zmarnowane pieniądze.

 

Za konkretne odpowiedzi otrzymacie +

Opublikowano

Moim zdaniem dla nowej osoby nie ma tam za dużo ciekawych rzeczy. Możesz kupić peta który używa scrolli / jedzonka ale są one też na broke i nie jest niezbędny.  Skrzydła wydropisz szybko z Hyperiona a na PvP i tak za AP musisz kupić. Więc dla siebie GP i AP scrolle  / na sell GP, scorlle na re-identyfikacje mitycznych broni (Kosztują mniej coinów od GP a stoją drożej od GP o.O) lub też AP scrolle, a

jak już jesteś raczej ubrany to możesz kupować Bilety na arenki żeby podgonić Ranking.

 

W skrócie dla nowego polecam  :

Pet (jak chcesz przyoszczędzić kasę w grze i jesteś leniem :D )

GP

GP

GP

Opublikowano

Moim zdaniem dla nowej osoby nie ma tam za dużo ciekawych rzeczy. Możesz kupić peta który używa scrolli / jedzonka ale są one też na broke i nie jest niezbędny.  Skrzydła wydropisz szybko z Hyperiona a na PvP i tak za AP musisz kupić. Więc dla siebie GP i AP scrolle  / na sell GP, scorlle na re-identyfikacje mitycznych broni (Kosztują mniej coinów od GP a stoją drożej od GP o.O) lub też AP scrolle, a

jak już jesteś raczej ubrany to możesz kupować Bilety na arenki żeby podgonić Ranking.

 

W skrócie dla nowego polecam  :

Pet (jak chcesz przyoszczędzić kasę w grze i jesteś leniem :D )

GP

GP

GP

 

Dzięki za twoją odpowiedz, pewnie tak zrobie że zakupie 3x GP i jakiegoś peta.

Jeżeli chodzi o peta, jakiego polecacie ? który jest najlepszy ?

Opublikowano

Najbardziej przydatne funkcje to właśnie używanie scrolli / jedzonek, alarm Ely / Asmo i auto loot. Peta do auto loota możesz kupić za Crucible. Co do buffowania i wykrywania to są tylko dwa
"Jajo Czerwonego Diabola" - 2 Scrolle i 2 Jedzonka 199 Coinów
"Jajo Szatana Juniora" - 5 Scroli i 2 Jedzonka 249 Coinów.

Szczerze jak masz już kupować za kasę Peta to raz a porządnie dlatego polecam tego drugiego a będziesz miał spokój z tym do końca gry bo 5 scroli to nawet za dużo :D

Opublikowano

Najbardziej przydatne funkcje to właśnie używanie scrolli / jedzonek, alarm Ely / Asmo i auto loot. Peta do auto loota możesz kupić za Crucible. Co do buffowania i wykrywania to są tylko dwa

"Jajo Czerwonego Diabola" - 2 Scrolle i 2 Jedzonka 199 Coinów

"Jajo Szatana Juniora" - 5 Scroli i 2 Jedzonka 249 Coinów.

Szczerze jak masz już kupować za kasę Peta to raz a porządnie dlatego polecam tego drugiego a będziesz miał spokój z tym do końca gry bo 5 scroli to nawet za dużo :D

 

Napisz mi jeszcze jak możesz o co chodzi z tymi scrolami.

Opublikowano

W grze masz Scrolle na Bieganie / Szybkość Castowania / Szybkość Ataku / Crit Spel /Crit Strike / odporność na żywioły np  Fire 10% (Nie pisze 10% tylko 100 ale w przeliczeniu tyle wychodzi ) + Jedzonka w zależności od klasy dające różne atrybuty np. wzmocnienie magi / hp / magiczną precyzje / precyzje / atak.

Podstawowa kombinacją dla klasy magicznej scroli to  :

Szybkość biegania 9% / Szybkość castowania 9% / Crit Spell 40 + Jedzonko na Magic bosta i jakieś tam staty / drugie jedzonko na regen many i hp.

Scrolle trwają 5min jedzonka w zależności o rodzaju od 15 do 45 min. Oczywiście wszystkie scrole / jedzonka po zgodnie znikają + są klasy które mogą "zdispelować" Ci buffki włączając w to scrolle.

Dlatego żeby podczas PvP / PvE nie martwić się właśnie o używanie co 5min scroli itp itp itp kupuje się Peta bufującego i on odwala za nas tą robotę. Ustawiasz w nim jakie scrolle i jakie jedzonka ma używać i każesz mu buffować, w momencie kiedy bufki się skończą lub w jakikolwiek inny sposób je utracisz Pet sam je Ci odnowi.

Powiem tak nie wyobrażam sobie biegania bez peta bufującego na PvP, naprawdę ułatwia sprawę bo nie musisz o tym pamiętać cały czas.

 

Jeśli ktoś nie lubi wydawać kasy realnej też może się zaopatrzyć w podobnego peta tylko bufującego 3 scrolami i na 30dni (1 sztuka). Dropią one przeważnie na eventach w szczególności Shugo i momencie eventu ich ceny spadają do ~5kk więc kto mądry zakupi sobie 5-6 sztuk i do kolejnego eventu niczym się nie martwi a te wydane 30kk na pety to naprawdę dobra inwestycja :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...