Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy dostępna jest polska wersja językowa?


Sebekxz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedynie jaki aktualny jest to Angielskie, podobno jest koncepcja na dodatnie polskiej wersji lecz to jeszcze dopiero jest w fazie przemyśleń. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

polskiego nie ma nawet w fazie przemyślen .... co wiecej 5 graczy napisalo do GGG ze zrobia tlumaczenie i dadza im za friko by je wgrali ze swoimi poprawkami jezeli zajdzie taka potrzeba to GGG odpowiedzialo ze jezeli sami nie maja takiego planu to na pewno nie przez brak czasu czy checi i nie beda sie posilkowac fanowskimi wersjami.

 

Myśle że temat został wyczerpany.

76561198013232167.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

polskiego nie ma nawet w fazie przemyślen .... co wiecej 5 graczy napisalo do GGG ze zrobia tlumaczenie i dadza im za friko by je wgrali ze swoimi poprawkami jezeli zajdzie taka potrzeba to GGG odpowiedzialo ze jezeli sami nie maja takiego planu to na pewno nie przez brak czasu czy checi i nie beda sie posilkowac fanowskimi wersjami.

 

Myśle że temat został wyczerpany.

Nie pierdol głupot bo nie jedno krotnie pisali że polska wersja będzie. Co prawda pisali to dawno temu, w poscie wymienili wszystkie języki nad którymi pracują.

 

Tutaj masz nawet post prosto z forum..

 

on January 4, 2015 10:59 PM

 

I'm sorry but modifications to the game files aren't allowed. We're working towards our own Polish version in the future. Please feel free to email us at [email protected] if you would like to discuss this with us at any stage.

 

 

Długo im to schodzi bo muszą znaleźć kogoś kto im to przetłumaczy, kogoś zaufanego kogo mogą podpiąć pod swoją organizacje przecież nie wezmą jakiejś wersji od randoma z forum w której nie wiadomo czy przetłumaczył dobrze, czy nie napisał zamiast nazw bonusów "C**J W DUPĘ" i tak dalej...

#EMERYTURA

Opublikowano

Nie pierdol głupot bo nie jedno krotnie pisali że polska wersja będzie. Co prawda pisali to dawno temu, w poscie wymienili wszystkie języki nad którymi pracują.

 

Tutaj masz nawet post prosto z forum..

 

on January 4, 2015 10:59 PM

 

 

Długo im to schodzi bo muszą znaleźć kogoś kto im to przetłumaczy, kogoś zaufanego kogo mogą podpiąć pod swoją organizacje przecież nie wezmą jakiejś wersji od randoma z forum w której nie wiadomo czy przetłumaczył dobrze, czy nie napisał zamiast nazw bonusów "C**J W DUPĘ" i tak dalej...

 

Co się tak unosisz?

Skoro od 4 stycznia nie mogą nikogo znaleźć do przetłumaczenia to raczej nie spodziewałbym się, że w ogóle będzie ;)

IRcBXuaz10l20.gif

Opublikowano

Nie pierdol głupot bo nie jedno krotnie pisali że polska wersja będzie. Co prawda pisali to dawno temu, w poscie wymienili wszystkie języki nad którymi pracują.

 

Tutaj masz nawet post prosto z forum..

 

on January 4, 2015 10:59 PM

 

 

Długo im to schodzi bo muszą znaleźć kogoś kto im to przetłumaczy, kogoś zaufanego kogo mogą podpiąć pod swoją organizacje przecież nie wezmą jakiejś wersji od randoma z forum w której nie wiadomo czy przetłumaczył dobrze, czy nie napisał zamiast nazw bonusów "C**J W DUPĘ" i tak dalej...

Nie będzie polskiej wersji ;) Zrezygnowali z niej, pisali w kilku dyskusjach i w rozmowie z jakimś devem.

Opublikowano

Co się tak unosisz?

Skoro od 4 stycznia nie mogą nikogo znaleźć do przetłumaczenia to raczej nie spodziewałbym się, że w ogóle będzie ;)

 

Kto się unosi? Ja? Poebało. Po prostu napisałem.

Nie będzie polskiej wersji ;) Zrezygnowali z niej, pisali w kilku dyskusjach i w rozmowie z jakimś devem.

 

Piszę do nich i zaraz się dowiemy.

 

 

PS. Dla mnie to i tak lepiej. Polska wersja językowa przyciągnie dużo turbo zjebów. Tak samo było w Neverwinter, gra była wyjebana dopóki nie pojawili się polacy dzięki jeszcze większym turbo zjebom z jutuba.

#EMERYTURA

Opublikowano

@aroB widać że nie umiesz czytać ze zrozumieniem tak jak pisałem up GGG powiedziało 2 lata temu że mają zamiar robić inne wersje językowe w tym moze też polską, a takie mośki jak ty myślały że BĘDZIE na 100% polski i czekają. przed dodatkiem pisali że polska wersja nie powstanie na ta chwile bo nawet nad nią nie pracują, a nawet nie pracowali i tak jak pisałem up nie chcą nawet skorzystać z tłumaczeń fanowskich gdyż jeżeli będą mieć zamiar robić takowe wersje językowe to chcą by to były ich autorskie i jest to informacje od GGG a ten post na forum jest tylko takim zamknięciem sprawy polskiego tłumaczenia bo tak jak pisali przed dodatkiem NIE MAJA W PLANACH POLSKIEGO TŁUMACZENIA tak samo jak i 5 innych których niby 2 lata temu zapowiedzieli że chcą coś takiego robic. Jeżeli by faktycznie szukali ludzi do tłumaczenia to skorzystali by z pomocy tych 5 panów co napisali do nich że zrobią tłumaczenie a oni będą tylko musieli wprowadzić ew poprawki, ale pewnie szukają innych więc wszystko jasne. to po pierwsze.

 

Po 2 wyzywasz polaczków i ich mentalonść że lecą jak porypani na polskie wersje a sam czekasz na takową wersje ? serio nawet nie będę tego komentował do tego używasz słów ktore nie znajdują się w słowniku języka polskiego i piszesz coś takiego  "Kto się unosi? Ja? Poebało. Po prostu napisałem."  tego też nie będę komentować bo jeżeli sam nie zdajesz sobie sprawy z swojej głupoty to nikt cie do niej nie przekona.

 

Po 3 neverwinter jest słabą grą ze słabą mechanika i jedyne co tam jest fajne to jako tako fabula oraz możliwość robienia własnych map i upublicznianie ich, nic ponad to a sklepik prosi o pomste do nieba. Wiec przykro mi ale gra padla przez producenta a nie przez polski jezyk gdzie i tak polacy liczyli sobie z 10% populacji. Twoj tok rozumowania mnie az zachwyca i nadaje się idealnie do mojej książki pt. Dziwne przypadki zawachań u polskiej młodzieży.

76561198013232167.png

Opublikowano

@aroB widać że nie umiesz czytać ze zrozumieniem tak jak pisałem up GGG powiedziało 2 lata temu że mają zamiar robić inne wersje językowe w tym moze też polską, a takie mośki jak ty myślały że BĘDZIE na 100% polski i czekają. przed dodatkiem pisali że polska wersja nie powstanie na ta chwile bo nawet nad nią nie pracują, a nawet nie pracowali i tak jak pisałem up nie chcą nawet skorzystać z tłumaczeń fanowskich gdyż jeżeli będą mieć zamiar robić takowe wersje językowe to chcą by to były ich autorskie i jest to informacje od GGG a ten post na forum jest tylko takim zamknięciem sprawy polskiego tłumaczenia bo tak jak pisali przed dodatkiem NIE MAJA W PLANACH POLSKIEGO TŁUMACZENIA tak samo jak i 5 innych których niby 2 lata temu zapowiedzieli że chcą coś takiego robic. Jeżeli by faktycznie szukali ludzi do tłumaczenia to skorzystali by z pomocy tych 5 panów co napisali do nich że zrobią tłumaczenie a oni będą tylko musieli wprowadzić ew poprawki, ale pewnie szukają innych więc wszystko jasne. to po pierwsze.

 

Po 2 wyzywasz polaczków i ich mentalonść że lecą jak porypani na polskie wersje a sam czekasz na takową wersje ? serio nawet nie będę tego komentował do tego używasz słów ktore nie znajdują się w słowniku języka polskiego i piszesz coś takiego  "Kto się unosi? Ja? Poebało. Po prostu napisałem."  tego też nie będę komentować bo jeżeli sam nie zdajesz sobie sprawy z swojej głupoty to nikt cie do niej nie przekona.

 

Po 3 neverwinter jest słabą grą ze słabą mechanika i jedyne co tam jest fajne to jako tako fabula oraz możliwość robienia własnych map i upublicznianie ich, nic ponad to a sklepik prosi o pomste do nieba. Wiec przykro mi ale gra padla przez producenta a nie przez polski jezyk gdzie i tak polacy liczyli sobie z 10% populacji. Twoj tok rozumowania mnie az zachwyca i nadaje się idealnie do mojej książki pt. Dziwne przypadki zawachań u polskiej młodzieży.

 

 

polskiego nie ma nawet w fazie przemyślen .... co wiecej 5 graczy napisalo do GGG ze zrobia tlumaczenie i dadza im za friko by je wgrali ze swoimi poprawkami jezeli zajdzie taka potrzeba to GGG odpowiedzialo ze jezeli sami nie maja takiego planu to na pewno nie przez brak czasu czy checi i nie beda sie posilkowac fanowskimi wersjami.

 

Myśle że temat został wyczerpany.

 

polskiego nie ma nawet w fazie przemyślen

 

Polecam zapoznać się ze swoim postem zanim napiszesz kolejny.

Ps. Nie czekam na polską wersje gry w Polsce nie mieszkam od ponad 10 lat. Jakbyś przeczytał post to wyraźnie napisałem że szczerze wole żeby jej nie było.

Oj człowieku mniej kwasu więcej czytania ze zrozumieniem.

#EMERYTURA

Opublikowano

jak ktoś lubi hack'nslashe i ogarnia angielski z gimbazy to bez problemu poradzi sobie w tej grze. Polskiego tłumaczenia raczej nie wprowadzą . I dobrze. 

 

 

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...