Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor 22" rozdzielczość


smiley34

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Grałem csa 1.6 dość sporo, teraz gram w cs go już też jakiś czas, mam range LE, ale dziś tak pomyślałem oglądając  jedną z transmisji faceita, że tam zawodnicy grają na różnych rozdzielczościach. 
Do tej pory grałem na rozdzielczości 1680-1050 przy 16:10 
Mam monitor 22" HPw2207h - wiem, że szału nie ma ale mimo to chciałbym się dowiedzieć co zrobić by grało mi się na nim jak najlepiej.
Jaka by była jak najlepsza rozdzielczość   i czy ma byc to 4:3 16:9 czy 16:10 ?
Proszę o pomoc bo czytając o tym  znajduję coraz to dziwniejsze ustawienia.
pozdrawiam 

Opublikowano

Na 22 wydaje mi się, że powinna być 1366x768 16:9, ale jak chcesz być jak wszyscy "pro" playerzy to zrób sobie rozciągane 4:3 albo black barsy.

Opublikowano

Graj na takiej jak Ci wygodnie, ważniejsze są tu w sumie hz. Oni graja na takich, bo są przyzwyczajeni, dodatkowo masz większe postacie i mniejszy obszar na którym masz się skupić. Ja mam della 24 cale ips, a gram na 1024x768 black barsy, fajnie mi się na niej gra i ponadto mogę mieć 75 zamiast 60 hz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...