Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Wbić 1 Dzien Na Privie 1,8 Kkk Nie Tracąc Eq Itp


Pawemol12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż to , niektórzy mają bardzo duże problemy z yangami nawet na privach.Pytają się jak zarobić ,ale nikt im nie chce napisać.Ale ja wam napisze jak zarobić szmal w 2 h.

1 - wbijamy tak 30 lvl najlepiej zabijać metiny i kupywać kd +3 za 2 kk

2-Musimy zainstalować moda kamera , którego pobierzemy stąd

3-Musimy go zainstalować do metina z 2008 roku , chyba że mamy

4-wybieramy serwer , mozna tez ściągnąć spolszczenie do danego serwera i zalogować się na byle jaki i się jest na swoim serwie ze spolszczenia

5-po zalogowaniu umieszczamy kd +3 (musi być +3) w pierwszym miejscu w ekwipunku

6-naciskamy przycisk f5 i włączy nam się taka jakby konsola , w której aby ulepszyć na +4 wpisujemy refine 0 0 koszt 500k a na +5 też refine 0 0 tylko kosztuje 2kk

7dalej to wygląda tak 592a300133add_post-140950-127316963652_thumb.jpg

8 noi robimy sklepik 592a3001616f7_post-140950-127316986517_thumb.jpg

9 i mamy kase!!!!592a30018a558_post-140950-127316992512_thumb.jpg

Nie liczę na 5 ani na + ani na - :) Choc 5 i + mozecie dac :)

post-140950-1273169483_thumb.jpg

592a30014d2cd_post-140950-12731697878_thumb.jpg

1377863814-U611928.png

Opublikowano

Thers chcesz mnie rozbawic przeciez to /\/30 potrafia a za tutka plus ale to gdzies bylo

Opublikowano

@Up .. Neo wiem że potrafią , no ale wiesz żeby znalezc metina , rozwalić go na hard serwie to trudne ..

Opublikowano

Troche racji a taki sam tutek byl ale pod nazwa jak szybko zarabiac na csyt2

Opublikowano

Tutek? nie ma mowy o tutku ^^ To tak jakbym napisal "Jezeli w sklepie jest fms +0 to robimy je na +9 i sprzedajemy"... Ulepszanie kd to tak jak przedmiotow- nie zawsze sie uda.

In game name:

Hadesik,CzarnyHades,Boomslang,Radosny:]

Opublikowano

no , ale i tak zarobisz 50% ci raczej ulepszy , a kupisz +3 za 2 kk a +5 selniesz min za 20kk , no chyba że kd szmana :) A to czemu ja se kupuje co chce zrobie sklepik na 2 h i mam 1 kkk prawie??? Potem kupujesz se duzo 6-7 bonów i masz pro bony itp w broniach itp 592a30019edd6_post-140950-127317373443_thumb.jpg

1377863814-U611928.png

Opublikowano

odpowiedz jest prosta, na csyt2, zeby miec duzo kasy wystarczy expic -.- w v2 atla dropi strasznie duzo sztabek, a o yangach nie mowie nawet

Opublikowano

Mam pytanie. Jak masz to chińskie eq widoczne na spol? Był taki temat wiem ale u mni to nie było widać na mojej surce:(

Gracz w gry z serii Call of Duty:) a_kmyklqye.png

 

sygnaturkak.jpg

Opublikowano

To nie jest najlepsze bo mi się wydaję że expiąc zarobisz szybciej niż sprzedasz te KD

Zarejestruj się : http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Oddaj głos

Każdy się liczy !

Pamiętaj że Zwierzęta to nie zabawki

Oddanych głosów już ponad 427 397 Tys

Gdy liczna przekroczy 1Milion zostanie zakazane zabijanie zwierząt

W Korei

Bardzo Dziękuje tym co oddali na to głos

Opublikowano

Ja gram na lsyt 56 lvl zrobiłem ribowi srr 40 body I metek pada w 10 sec a poradnik Super już mam 450kk :lol: + :)

 

 

@Edit

 

Kd naprawde bardzo szybko sie sprzedaja..

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...