Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie działa mi mikrofon pod przycisk/myszke


MokryZbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, po miesiącu przerwy w CS:GO zakupiłem nową myszkę Bloody A4Tech V8M i gdy chce ustawić mikrofon pod "MOUSE5" Nie działa mi on oraz pod przycisk np. CapsLock. To samo tyczy sie granatów. Chce użyć flash pod "MOUSE4" i nie wybiera mi granatu ale np. pod V działa. Przyciski na myszczedziałają bo w menu gry pisze że mi zbindowało ale nie działa mi to w grze.Wszystko działa tylko nie ten przeklęty mikrofon! Zależy mi na czasie proszę o pomoc. Pozdrawiam!

 

Nie wiem czemu ale nie moge dodać pliku config. Dodam jego wycinek:

unbindall
bind "0" "slot9"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "a" "+moveleft"
bind "b" "slot8"
bind "c" "radio3"
bind "d" "+moveright"
bind "e" "+use"
bind "f" "noclip"
bind "g" "drop"
bind "i" "show_loadout_toggle"
bind "m" "teammenu"
bind "n" "slot10"
bind "q" "+switch"
bind "r" "+reload"
bind "s" "+back"
bind "t" "+lookatweapon"
bind "u" "messagemode2"
bind "v" "slot7"
bind "w" "+forward"
bind "x" "radio2"
bind "y" "messagemode"
bind "z" "radio1"
bind "'" "give weapon_hegrenade; buy hegrenade"
bind "`" "toggleconsole"
bind "," "buyammo1"
bind "." "buyammo2"
bind "\" "buy defuser"
bind "SPACE" "+jump"
bind "TAB" "+scorenet"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "DEL" "mute"
bind "HOME" "thirdperson"
bind "PGUP" " firstperson"
bind "PAUSE" "pause"
bind "SHIFT" "+speed"
bind "CTRL" "+duck"
bind "F3" "autobuy"
bind "F5" "displaydamage"
bind "F7" "load quick"
bind "F10" "quit prompt"
bind "MOUSE1" "+attack"
bind "MOUSE2" "+attack2"
bind "MOUSE5" "+voicerecord"
bind "MWHEELDOWN" "+jump"
adsp_debug "0"
 
Opublikowano

Może masz wyłączony mikrofon w grze? Sprawdź czy masz ustawiony na 'Naciśnij, aby mówić'.

Opublikowano

Może producent urządzenia wymaga jakieś sterowniki do bindów? sprawdź 

tumblr_mvmbjq2EGs1s3ulybo1_500.gif

Jeśli to czytasz, znaczy to że się opierdalasz :)

Opublikowano

A pobierz jakiś program, który sprawdza jaki klawisz został wciśnięty, bo może nie jest to MOUSE5 tylko np. MOUSE7?

Ew. stery do myszki pobierz jeśli są.

tumblr_mriym1VJau1rpem9no1_400.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...