Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dying Light - nieobsługiwana rozdzielczość


mateusz1923

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam problem z rozdzielczoscia. Gdy wlaczam gre mam czarny ekran i info od monitora, ze ta rodzielczosc jest nieobslugiwana i rekomendowana to 1360x768. Problem w tym, ze w grze nie moge tego zmienic bo mam tylko czarny ekran. W moich dokumentach niby jest plik video i tam jest moja rozdzielczosc ale to nic nie daje ;/ W grze jakby nie wykrywa tego configu. O co chodzi? ;/

Opublikowano
!Resolution(i,i)

!WindowOffset(i,i)

!Monitor(1)                    // -1 primary monitor

!TextureQuality(s)             // Low, Medium, High

!GammaFloat(f)

!Shadows(s)                    // Low, High

!ShadowMapSize(i)

!SpotShadowMapSize(i)

!Fullscreen(1)

!VSync()                       // enable vertical sync

!GrassQuality(i)               // lower is better

!NvidiaEffects(i,i)            // enable extra nvidia effects(hbao+,dof)

!ExtraGameFov(f)               // extra fov

!VisRange(f,f)

!OculusEnabled()               // enable support for Oculus

!AmbientOcclusion(i)           // 1 - enable; 0 - disable

!MotionBlur(i)                 // 1 - enable; 0 - disable

!AntiAliasing(i)               // 1 - enable; 0 - disable

Resolution(1360,768)

Fullscreen()

Monitor(0)

TextureQuality("Medium")

VisRange(2.13, 2.13)

ShadowMapSize(2048)

SpotShadowMapSize(2048)

GammaFloat(1.00)

GrassQuality(0)

NvidiaEffects(1, 1)

AmbientOcclusion(1)

MotionBlur(1)

AntiAliasing(1)

Opublikowano

Tak jak patrzę to wszystko wygląda jak powinno. Podobno usunięcie "Fullscreen()" jakoś zresetuje ustawienia i będziesz mógł zrobić wszystko w grze. Pamiętaj żeby zrobić kopie. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...