Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Która arena PvP jest ładniejsza i lepiej się prezentuje?


UsualTax3

Arena  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora arena ladniejsza

    • Arena gorna , ciemna
    • arena dolna , z rozowymi drzewami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

no coz , mam dziwna sprawe.

Gralem sobie na takim mala serwerze , i byl konkurs na najladniejsza arene pvp.

Wiec pomyslalem sobie ze dla zabawy wezme udzial , i no , wygrala inna arena .

Dlatego chcialem was zapytac ktora arena wam sie bardziej podoba.

Prosze o ocenianie samego wygladu , a nie komfort pvp lub inne rzeczy  

Dziekuje i zapraszam do ankietowania

http://zapodaj.net/798085ba7a4f0.png.html

http://zapodaj.net/688065ff52c23.png.html

post-1330373-0-18238200-1437072100_thumb.png

post-1330373-0-19351400-1437072219_thumb.png

post-1330373-0-68205400-1437072104_thumb.png

post-1330373-0-80715700-1437072130_thumb.png

Opublikowano

1. Fajna, bo kolorowa, jednak jest ciemno, ponuro i sufit wydaje się, jakby sprawiał ograniczenie.

2.  Nie ma może tyle kolorów, ale nie posiada dachu - można wiec się poczuć w niej lepiej.­

­VeIMQWU.png

Opublikowano

@kavoweciastko

Bardzo dziekuje za odpowiedz , jednak jak chodzi o wyglad to ktora ci bardziej odpowiada?

Prosze zaglosuj w ankiecie

Dziekuje i Pozdrawiam

Z mojej wcześniej wypowiedzi uznać można, że praca numer 2 bardziej mi sie podoba. Dlatego też na nią zagłosuję.

­

­VeIMQWU.png

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

2 ladniejsza moim zdaniem

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kompletnie nie podobają mi się takie areny, są po prostu brzydkie. Sam budowałem kiedys mapy do PvP, i u mnie wyglądało to tak:

 

Arena 1vs1-
A6jUs4H.jpg

Arena 2 Castles-
AmarwSN.jpg

Wielka Arena PvP-
JAlKLEb.jpg

 


Spróbuj stworzyć cos podobnego, na pewno będzie o wiele lepsze niż to, co pokazałeś na fotkach.

Opublikowano

2 ładniejsza, kolorystyka fajna tylko mała trochę 

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dla mnie druga. Klimat cukierków kontrastuje nieco z planem walk, ale w sumie to minecraft, więc wszystko będzie pasować. Dodaj jeszcze jakieś ściany, bo gracze będą uciekać :)

5SlQjTQ.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...