Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer wyrzuca każdego gracza - w czym jest problem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Potrzebuje pomocy w odnośnie wywalania graczy z powodem: 

lost connection: Internal Exception: java.io.IOException: Connection reset by peer

Internal Exception: net.minecraft.util.io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException

Ten problem mam już od kilka tygodni. Serwer wywala każdego nawet mnie a mam dobry internet. 

Lista pluginów: 

 MotdManager, BorderGuard, WorldEdit, Skript, Essentials, BarAPI, KukuStone, UltimateCobbleX, AntyBot, AutoMessage, BANY, SuperCensor, WorldGuard, ProtocolLib, NoCheatPlus, MCWG-AntiRelog, Age-Disco, Shopkeepers, EssentialsChat, BossBarMessage, PermissionsEx, FunnyGuilds, dragoTeleport, CustomCrates, Vault, xDrop, EssentialsSpawn, AZRank, AuthMe, HolographicDisplays

 

 

pomoże ktoś ? daje limit lubię to !

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngQubackiMc proszę

 

#Minecraft server properties

#Thu Jul 16 11:41:23 CEST 2015
enable-query=true
server-port=25892
query.port=25892
server-ip=0.0.0.0
generator-settings=
op-permission-level=4
allow-nether=true
level-name=world
allow-flight=false
announce-player-achievements=false
level-type=DEFAULT
enable-rcon=false
force-gamemode=false
level-seed=
max-build-height=256
spawn-npcs=true
white-list=false
debug=false
spawn-animals=true
snooper-enabled=true
hardcore=false
online-mode=false
resource-pack=
pvp=true
difficulty=2
enable-command-block=true
server-name=Unknown Server
player-idle-timeout=0
gamemode=0
max-players=60
spawn-monsters=true
view-distance=4
generate-structures=true
spawn-protection=0
motd= xxxxxxxx! 
 
serwer mam dla graczy non premium 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

Internal Exception: net.minecraft.util.io.netty.handler.timeout.ReadTimeoutException

 

spigot 1.7.2 ro-3?

Wiesz ze kazdy spigot mial luke na wywalanie graczy crashujac serwer? Gdybam ze masz ten bez łaty. Ogólnie mozna pobrac spatchowany z zagranicznych for ale jak juz ktoś dodał na mpc swoja przeróbke to juz uzywajcie jego silnika, w koncu od czegos jest to forum.

http://www.mpcforum.pl/topic/1407515-naprawiony-spigot-by-otekplay/odsyłam do tematu, przy okazji znajdz gracza ktory to robi ja bym pobrał jego ip i porobił mu kilkugodzinne problemy z netem :]

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere czyli to jakiś gracz to robi tak ? ja to już miałem na wcześniej na swoich serwerach. a na enderchest nie można wgrać swoich silników 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@gornie12

Tak, to gracz. Podales zachowanie typowe dla tego. Zauwazyles ze serwer wylacza sie w nieregularnych godzinach? Czesto nagle? Wlasnie masz lipe teraz bo gracz sobie crashuje twoj serwer a ty nie mozesz nic zrobic przez enderchesta ;p Ja tam mysle ze jedynym ratunkiem bedzie napisanie do boku, ew wgranie silnika 1.8

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

@lolzere dzięki za odpowiedź jakoś sobie poradzę z silnikiem i podmienię te silniki z łatką 

 

a wiesz może jak naprawić to Internal Exception: java.io.IOException: Connection reset by peer ? 

95 punktów karnych mam i zakaz pisania chu**** wie go na ile.

Opublikowano

@gornie12

ale to tylko znaczy ze peer skonczyl nadawanie sygnału, czyli na maszynie sie cos zadziało ze serwer dostał w dupe (crash) pozniej wystepuje time out i cofa cie do okna dialogowego mc.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...