Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Sposoby na zwiększenie ilości FPS w grze


Nysharrr.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

W tym poradniku pokażę Wam, parę sposobów na zwiększenie ilości FPS w grze.

 

1. Prosty, chyba przez wszystkich znany sposób, naprawa gry na originie. Niektórym pomaga, niektórym nie.

2. Wyłącz zbędne procesy w menedżerze zadań.

3. Ustaw wysoki priorytet gry FIFA.

4. Włącz synchronizację pionową (vsync).

5. Masz dwie karty graficzne, jedną lepszą, drugą gorszą? Możliwe, że fifa korzysta z tej gorszej. Można to zmienić w ustawieniach w FIFIE.

6. Wyłącz Origin w grze.

7. Przejdź w "Moje dokumenty" -> FIFA 15 -> fifasetup.ini. Otwórz ten plik i dodaj w nim linijke:
SCREEN_SLEEP = 16

8. Ustaw limit klatek na sekundę w ustawieniach gry. Najlepiej na 60.

9. Możliwe, że masz kartę graficzną, która nie obsługuję DirectX 11. Wtedy trzeba zainwestować w nową.

10. Może masz za mało pamięci na dysku i FIFA nie daję rady? Zostaw sobie tak 50 GB wolne, aby FIFA mogła zapisywać dane.

 

Z czasem, dodam więcej opcji, na zwiększenie ilości FPS w grze. Mam nadzieję, że któraś z podanych wyżej Ci pomoże.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...