Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Które słuchawki wybrać?


xAdixPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do wyboru a jestem trochę zielony :3

 

SteelSeries Siberia Raw Prism

 

albo 

 

SUPERLUX HD-668B

 

 

Które waszym zdaniem nadają się bardziej do gierek FPS ? Zaznaczę że w SteelSeries na mikrofon nie patrze bo mam swój inny :P

 

 

 

Opublikowano

No sam mam SuperLuxy i gry grałem w csgo to nie miałem problemu z tupaniem, skakaniem itp. Mogę je polecić tylko trzeba być przygotowanym na to, że podczas transportu słuchawki mogą się zsunąć i po rozpakowaniu będą lekko (1-2 mm) zakrzywione ale to nie wpływa na jakość dźwięku.

Opublikowano

No sam mam SuperLuxy i gry grałem w csgo to nie miałem problemu z tupaniem, skakaniem itp. Mogę je polecić tylko trzeba być przygotowanym na to, że podczas transportu słuchawki mogą się zsunąć i po rozpakowaniu będą lekko (1-2 mm) zakrzywione ale to nie wpływa na jakość dźwięku.

A jakie polecasz do 200 zł ?

Opublikowano

superlux hd 681 evo kupuje dobry wybór ?

 

 

słyszałem że bardzo uszy bola po godzinnych grach :3

Slyszalem ze Evo nie nadaja sie do FPS, bo maja wysoki bas. SuperLux HD 669 <---- SLYSZALEM ZE SA ZAJEBISTE!!!
Opublikowano

Slyszalem ze Evo nie nadaja sie do FPS, bo maja wysoki bas. SuperLux HD 669 <---- SLYSZALEM ZE SA Z*******E!!!

Ufam ci na słowo bo też chciałem je kupić :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...