Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie widać zainstalowanych naczep


Deutsch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś zainstalowałem sobie kilka modów do ets2. Gra je wykrywa, ponieważ jak wezmę Edytuj profil to mogę je włączyć i wyłączyć. Zainstalowałem naczepy, ale jak wezmę rynek przesyłek to ich w ogóle nie ma - są te standardowe. Jest to moje pierwsze starcie z wgrywaniem modów, więc myślę, że coś robię źle albo te naczepy są gdzie indziej . Oczywiście mam oryginalnego ETS2, włączam go przez Steam. Pomóżcie

Opublikowano

Możliwe że miałeś pecha i nie trafiłeś na te przyczepy nowe, ale jakbyś jeszcze powiedział co dokładnie dodaje ten mod? tzn. zastępuje wszystkie standardowe naczepy nowymi, czy tylko dodaje kilka nowych? Próbowałeś resetować zlecenia za pomocą komendy 

g_force_economy_reset 1

pamiętaj by później zmienić na "0"

 

Możliwe że już sobie poradziłeś ale warto zapytać :D

Cześć...

Opublikowano

Sprawdź kompatybilność Moda z wersją gry :)

Gdzie pobierałeś moda ?

Jeżeli na jakimś forum to sprawdź czy mod nie musi się ładować w którejś tam kolejności

Pozdrawiam :)

"Wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...