Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spadki w jakości grafiki i widok pikseli po rozpoczęciu bitwy


__Szejk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Po aktualizacji 9.9, gdy wchodzę do gry psuje mi się jakość grafiki. Odpalam normalnie mecz i po mniej więcej 3min. jakość grafiki mi spada, że widać piksele i wydaję się jakby rozmazane.

Clienta mam czystego, bez żadnych pobieranych rzeczy. Odpalam clienta SD. Dodam również, że przed aktualizacją wszystko śmigało jak należy. 

 

 

Karta graficzna NVIDIA GeForce 820M. 

"Możesz zmienić swoją żonę, politykę i religię, ale nigdy, nigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny" - Eric Cantona

 

"Jebać" - Popek

Opublikowano

@UP: Zobacz czy masz zaznaczone dynamiczne dostosowanie rozdzielczości renderingu 3D (grafika->ekran->opcja w prawym górnym rogu). Jeżeli masz, to odznacz to i ustaw suwak na 100%. Powinno pomóc.

9e5d547b6355b67b.jpg

Opublikowano

@UP: Zobacz czy masz zaznaczone dynamiczne dostosowanie rozdzielczości renderingu 3D (grafika->ekran->opcja w prawym górnym rogu). Jeżeli masz, to odznacz to i ustaw suwak na 100%. Powinno pomóc.

Dzięki wielkie, działa :)

"Możesz zmienić swoją żonę, politykę i religię, ale nigdy, nigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny" - Eric Cantona

 

"Jebać" - Popek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...