Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Uwaga Problem z połączeniem. Automatyczne rozłączenie za 25 sekund


Corragi0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy gram matchmakingi lub faceity w csie wywala mi problem z połączeniem, w tym samym czasie zrywa się połączenie z teamspeakiem, czasem też jest tak, że słyszę swoich teammateów na tsie tylko nikt mnie nie słyszy. Na steamie nie pokazuje się powiadomienie, że połączenie ze steam zostało przerwane, nadal wszyscy są online w tym ja, tylko, że gdy do kogoś piszę to ten ktoś nie widzi tej wiadomości.

 

Ze 2 tygodnie temu miałem identyczny problem, rozwiązaniem na te 2 tygodnie było odłączenie i zresetowanie routera, natomiast teraz gdy to zrobiłem 3 razy - 0 reakcji.

 

- Ping, upload, download zawsze jest OK

 

- W innych grach połączenie się nie zrywa

 

- Podczas surfowania po internecie wszystko jest w porządku

 

Tutaj trochę screen shotów z moich przygód podczas braku internetu:

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=481565229

 

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/700658234899463292/6F22C23E375C318397C4C22646652BDDBA7E4634/

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=481564632

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=4

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=475846874

 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=476447619

 

 

 

Proszę o pomoc

 

 

 

Opublikowano

Może to wina twojego dostawcy internetu (blokuje porty etc)? Dzwoniłeś do nich z pytaniem czy to może być ich wina?

Modem mam nowiutki, bo dopiero 2 miesiące, a jak pisałem w moim pierwszym poście, wszystkie gry działają poprawnie, wszystko w csie jest okej, nie mogę jedynie grać faceitów i matchmakingów. Wątpię, że to wina dostawcy.

 

Internet Radiowy czy po Kablu?

Kabel

Opublikowano

podpinam sie pod temat. Mam podobne tyle tylko ze wyskakuje mi to podczas grania turniejowych. Najczesciej zrywa na 5-6sek i akurat wtedy jak do kogos strzelam ;d W innych grach nie ma problemu z tym.. Sprawdzilem spójność lub spujność nie jestem pewien i wszystko jest ok.. Mam po swiatłowodzie a pc podlaczony kablem do routera.

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

Pasjonat
Opublikowano

Ostatnio moim zdaniem jest jakiś problem z Steam'em.. Kiedy gram mm'y to po jakimś czasie wywala mi automatyczne rozłączenie, a neta mam, gadam normalnie na ts'ie i strony się wczytuję.

Opublikowano

podpinam sie pod temat. Mam podobne tyle tylko ze wyskakuje mi to podczas grania turniejowych. Najczesciej zrywa na 5-6sek i akurat wtedy jak do kogos strzelam ;d W innych grach nie ma problemu z tym.. Sprawdzilem spójność lub spujność nie jestem pewien i wszystko jest ok.. Mam po swiatłowodzie a pc podlaczony kablem do routera.

Największe wyrazy współczucia, nawet nie wiecie ile nerwów przez to straciłem.

 

Ostatnio moim zdaniem jest jakiś problem z Steam'em.. Kiedy gram mm'y to po jakimś czasie wywala mi automatyczne rozłączenie, a neta mam, gadam normalnie na ts'ie i strony się wczytuję.

U mnie jest trochę inaczej. Mnie rozłącza z tsa i z gry, po kilku sekundach wraca wszystko do normy i z powrotem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...