Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zrobić Żeby Wejść Na Csyt2 Kiedy Jest Niby Off


SaperX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka Wielu ludzi myśli że czasami kiedy zmieniają pliki serwerowe CsYt2 to jest serwer off otóż mylicie się

 

1,Wchodzimy na Stronę csyt2.com/download.php

 

2.Wybieramy pierwszy link i pobieramy clienta na 100% z aktualizowanego

 

3.Wklejamy wszystko z pliku który pobraliśmy i serwer będzie normalnie działał a jak chcecie żeby działało też na spolszczeniu to wystarczy znowu pobrać moda ze strony metin2mod.tk o ile KaMeR1337 ją aktualizował ale na pewno to będzie robić

 

Róbcie to z każdym razem kiedy serwer wam nie będzie działał liczę na minusy i 5* oraz pozytywne komenty.Mam nadzieję że się przyda.Mi serwer działa cały czas jak coś.Dowidzenia

Kocham mpcforum.pl!!!

userbar2.jpg32964.png

33863.gif33886.png

33883.png33833.jpg

33671.jpg33674.jpg

33623.png33075.png

Daj minusa(-) nie bądź pała

@koli1996 Pozwolił mi na dodanie pierwszego USERBARA reszta moje:D

Opublikowano

na pewno się przyda dzięki leci + i 5

 

 

mam pytanko 1

 

miałem konto 92 lv na csyt2 i serw był off przez 4 dni później skończyłem grę a jak chce teraz wbić to mam off *(chce wbić na stare konto ) wie ktoś dlaczego ?

Opublikowano

na pewno się przyda dzięki leci + i 5

 

 

mam pytanko 1

 

miałem konto 92 lv na csyt2 i serw był off przez 4 dni później skończyłem grę a jak chce teraz wbić to mam off *(chce wbić na stare konto ) wie ktoś dlaczego ?

 

Nie mam pojęcia nigdy tak nie mialem ale czemu mi dales plusa skoro zbieram minusy!!!

Kocham mpcforum.pl!!!

userbar2.jpg32964.png

33863.gif33886.png

33883.png33833.jpg

33671.jpg33674.jpg

33623.png33075.png

Daj minusa(-) nie bądź pała

@koli1996 Pozwolił mi na dodanie pierwszego USERBARA reszta moje:D

Opublikowano

spoko tut leci -

Moja galeria:



ZZN1o2Z.png


Tą niezaprzeczalnie piękną grafiką uraczył mnie użytkownik Atacama


Urban Exploring, fotografie z różnych opuszczonych miejsc :)



Opublikowano

na modzie kamera niby piszę ,,Full`` pokazuje Ci się, że jest FULL ale i tak wbijasz ^^

Dwayne

dwaynemctawishsignew.png

Jebnij mi - Napisz komentarz w profilu to Ci dam + i 5***

Prezentuję wam najlepszego MH 8.0 ! Działa na PL i ... PRIVACH !

http://www.mpcforum.pl/topic/141251-Multi Hack[pr0 0pcje] 8.0 by DeathHacker/

Oto opcje hacka:

 

 

MobLock - Lecą do Ciebie potwory w wybranym kręgu ( Podobne do Easy Metin )

WallHack - Teraz możesz blokować handlarkę i żądać z kolegami po 10kk :lol: :roll:

Attack Speed - Bij szybko jak chcesz. NIE WYLOGOWUJE

Move Speed - Biegnij szybko jak nie jeden chciałby iść [ xD ]

Range Attack - Pelerynki męstwa

Teleport - Gdzie chcesz i jak chcesz...

I wiele więcej, wszystkiego dowiesz się po ściągnięciu

Opublikowano

Odświeżam i dzieki za minusy bede dawal po plusie ale za jakies 2godz bo mam takiego neta ze o japiedziu ale pozniej bede mial lepszego wiec dam kilka plusów

Kocham mpcforum.pl!!!

userbar2.jpg32964.png

33863.gif33886.png

33883.png33833.jpg

33671.jpg33674.jpg

33623.png33075.png

Daj minusa(-) nie bądź pała

@koli1996 Pozwolił mi na dodanie pierwszego USERBARA reszta moje:D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

@UP

 

Raport za spam

 

@Topic

 

Tutoriale starsze niż 14 dni będą zamykane w celu uniknięciu spamu, wszelkie pytanie wtedy prosimy kierować do autorów na pw.

 

Closed

Q4iKmxa.gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...