Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy założyć serwer na 999slotów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ani jeden, ani drugi tryb nie zapewni Ci graczy. Obecnie bardzo ciężko jest wypromować jakikolwiek serwer, a Ty stawiasz na tryby, których jest najwięcej. W przypadku minigier serwer może zachęcić do grania przez autorskie minigry bo SkyWarsy itd. można spotkać na innych serwerach co skutkuje tym, że gracz nie musi wybrać Twojego serwera, aby zagrać na tym trybie. Obecnie nie opłaca się tworzenie serwera premium, ponieważ bardzo mały % graczy z Polski ma dostęp do niego. Kolejną sprawą jest maszyna - od razu odpuść sobie robienie serwera jeżeli planujesz robić duży serwer na hostingu. Nie dość, że będziesz więcej płacił za maszynę to na serwerze nie będzie się dało grać. Jeżeli jednak masz zamiar robić serwer oparty o minigry i nie masz zamiaru wprowadzać autorskich trybów to proponuje:

  • TNTrun,
  • BowSpleef,
  • Spleef,
  • VampireZ.
     
Opublikowano

 

Ani jeden, ani drugi tryb nie zapewni Ci graczy. Obecnie bardzo ciężko jest wypromować jakikolwiek serwer, a Ty stawiasz na tryby, których jest najwięcej. W przypadku minigier serwer może zachęcić do grania przez autorskie minigry bo SkyWarsy itd. można spotkać na innych serwerach co skutkuje tym, że gracz nie musi wybrać Twojego serwera, aby zagrać na tym trybie. Obecnie nie opłaca się tworzenie serwera premium, ponieważ bardzo mały % graczy z Polski ma dostęp do niego. Kolejną sprawą jest maszyna - od razu odpuść sobie robienie serwera jeżeli planujesz robić duży serwer na hostingu. Nie dość, że będziesz więcej płacił za maszynę to na serwerze nie będzie się dało grać. Jeżeli jednak masz zamiar robić serwer oparty o minigry i nie masz zamiaru wprowadzać autorskich trybów to proponuje:

  • TNTrun,
  • BowSpleef,
  • Spleef,
  • VampireZ.

     

 

Dziękuje za taką wypowiedz ale to bedzie serwer bez premium i premium tak jak jest napisane a maszyna ma do kupna serwer Unlimitet czyli ma sloty Bez limity Ram bez limitu i Dysk bez limitu i tryby zrobie takie których prawie wogle nie ma na serwerach nie ma takich jak Mega Walls lub jak na survivalu postawisz skrzynke to robi taka dzialke ze nikt tam nie moze niszczyć ;p

Opublikowano

Dziękuje za taką wypowiedz ale to bedzie serwer bez premium i premium tak jak jest napisane a maszyna ma do kupna serwer Unlimitet czyli ma sloty Bez limity Ram bez limitu i Dysk bez limitu i tryby zrobie takie których prawie wogle nie ma na serwerach nie ma takich jak Mega Walls lub jak na survivalu postawisz skrzynke to robi taka dzialke ze nikt tam nie moze niszczyć ;p

Nie chce cie martwić, ale za 50 zł nie dostaniesz maszyny wartej 300. Wszystko ma bez limitu przy założeniu optymalnego działania, a dysk prawdopodobnie tak czy siak ma limit 10 GB, którego mały serwer nigdy nie wykorzysta. Poza tym w ofercie nie masz napisane, że procesor jest bez limitów jak również nie podano jego modelu. Tego typu oferty są dobre na serwery z 50 slotami, ale nie na serwer oferujący minigry, który musi mieć z 200 slotów.

Opublikowano

Ziomek nie chcę Cie zniechęcać ale jeśli nie wiesz jaki tryb serwera chcesz zrobić to nie zabieraj się za to.. szkoda opłacać na darmo serwer
wystarczy Ci max 100 slotów, wynajmij sobie jakiegoś programisty czy coś żeby Ci zrobił jakaś dobrą paczuszkę następnie reklamę na youtube i możesz smigać z serwerem :)
Pozdrawiam :D

Opublikowano

Nie chce Cię zniechęcać ale coś takiego jak "Serwer bez limitów" nie istnieje. To bajka wciskana nam użytkownikom, chwyt marketingowy ;)

r9wfFzB.png

Opublikowano

Jeśli myślisz o takiej ilości slotów to polecam Ci pukawka.pl ponieważ to jest zaufany hosting.

 

Co do serwera to jeśli już to MiniGames

 

VampireZ

 

❷ TNTRun

 

❸ HnS

Opublikowano

Jeżeli chcesz solidny host to polecam Enderchest ;) najlepszy i bardzo tani host!! 

 

a co do minigier to bardzo zły pomysł bo takich serwerów jest od za*eba*nia!! :P :D

c50f297fe1f15.png

 

Opublikowano

co do tych twoich 999 slotów.

najlepiej wziąć serwer vps w firmie, w której można zwiększyć konkretny parametr po dogadaniu się z właścicielem (np mintshost)

i wtedy gdy nie jesteś pewien grywalności na serwerze to kupujesz jakiś średni VPS, gdy cały serwerowy RAM zacznie się kończyć to poprostu zwiększasz parametry maszyny przez dopłatę kwoty

w przypadku mintshosta, parametry możesz zmienić na lepsze np dzień po kupieniu serwera, nie musisz czekać na okres rozliczeniowy. i na takiej dopłacie do zwiększenia parametrów nic nie tracisz

Opublikowano

Według mnie bez sensu jest tworzyć serwer pod 999 slotów ponieważ to jedynie strata pieniędzy , natomiast gdybyś posiadał serwer minigames i autorskie gry chętnie bym zagrał :)

"Świat nie jest taki okrutny jak Ci się wydaje"


 


♥ Night Raid ♥ / The Global Elite \ ♥ Night Raid ♥

Opublikowano

Wiesz ,że jeden serwer 1000 slotów uciągnie max 300 graczy? Wiesz dlaczego, bo silnik gry na to nie pozwala. Żeby mieć serwer 1000 slotów, to musisz mieć parę serwerów do grania + HUB.

Opublikowano

@sutv

 

 

Wiesz ,że jeden serwer 1000 slotów uciągnie max 300 graczy? Wiesz dlaczego, bo silnik gry na to nie pozwala. Żeby mieć serwer 1000 slotów, to musisz mieć parę serwerów do grania + HUB.

Co ma silnik gry do ilości graczy na serwerze? o.O Przecież silnik nie ma nic do max ilości graczy.. Mając bukkita czy spigota czy nawet zwykły silnik mc możesz utrzymać nieskończoną ilość graczy... To jest zależne od sprzętu a nie silika a przy dobrym sprzęcie utrzyma nawet 6000 graczy (serwery  z NASA xD)

 

@topic  najlepszy sv+gildie ale takie trudniejsze ;)

r9wfFzB.png

Opublikowano

@SpazioPolska

Obraz przecietnego klienta hostingow serwerow mc. Nie wie jaki zrobic tryb, o prowadzeniu serwera ma pewnie 0 pojecia ale chce wydac 30 zl by miec maszyne ktora *uciagnie* 999 osob.

W sumie niezly pomysl biznes tylko na maszyny trzeba miec z gory na 2 mies a potem tacy ludzie zwroca to 2 krotnie.

@topic

Pomysl nad survivalem izihc non premium stiv edition 2.0. Reklama na forach z koncowka .es i stabilnosc serwera zapewniona na wieki.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

Po pierwsze nie polecam hostingu ItemHost.
 

Gry bym chciał

 

TNT RUN
VAMPIREZ
ARCADE
1vs1
BLITZ SG
MEGA WALLS
THE WALLS

MINI WALLS

 

 

 

I oczywiście bez lagow serwer
 

4.png

Opublikowano

@sutv

 

 

Co ma silnik gry do ilości graczy na serwerze? o.O Przecież silnik nie ma nic do max ilości graczy.. Mając bukkita czy spigota czy nawet zwykły silnik mc możesz utrzymać nieskończoną ilość graczy... To jest zależne od sprzętu a nie silika a przy dobrym sprzęcie utrzyma nawet 6000 graczy (serwery  z NASA xD)

 

@topic  najlepszy sv+gildie ale takie trudniejsze ;)

Powodzenia postaw sobie 1000 graczy na twoim bukkicie  xD

Opublikowano

Moim zdaniem , musial bys posiadac bardzo dobra reklame , autorskie pluginy i ogarnieta administracje , z reszta dla 999graczy musial bys mniec wiele sponsorow na dobra maszyne i reklame ;)

życie życie jest nowelą 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...