Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dawny, Najbardziej Grywalny, Bez dodatkow... HARDCORE


Czy zgralibyście na serwerze:  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Brak Gildi, Cuboidów, Zabezpieczen skrzyn, 3 życia. UB w IS. HARD, HARD I JESZCZE RAZ HARD ;D Mały spawn, ochrona 30min. dla nowych graczy.

    • TAK
      6
    • NIE
      2
    • MOŻE
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gildie

To nie stary hard -.-

GIldie były w sv i FreeBuildzie tylko i wyłącznie, hard to było przeniesienie trybu single do multi bez pluginów, tylko logowanie i koniec

TEMAT


 


Opublikowano

Zagrałbym, jeśli:

  • ranga VIP to nie będzie posiadała dostępu do rzeczy, które dają dużą przewagę nad zwykłymi graczami, np. fly;
  • serwer będzie posiadał administrację, która będzie interesowała się serwerem - pomagała graczom, tłumaczyła im ew. początki gry;
  • raz w tygodniu (losowy dzień) będzie lekko powiększony drop;
  • na serwerze będzie zabezpieczenie przed programami trzecimi ułatwiającymi rozgrywkę.
Nowicjusz
Opublikowano

hardcore a ten juz z powiekszonym dropem wyjezdza i jeszcze jakimis vipami ...

@top

 

0 gildi 

0 jakiegos jebanego rankingu 

0 dropow ze stone i generatorow 

Opublikowano

hardcore a ten juz z powiekszonym dropem wyjezdza i jeszcze jakimis vipami ...

@top

 

0 gildi 

0 jakiegos jebanego rankingu 

0 dropow ze stone i generatorow 

I GItara, to jest hard, gildie dodawało się na sv albo freebuild

TEMAT


 


Opublikowano

Dobra. Daliście mi do myślenia. Czy zagralibyście na takim Hardzie jak.

 

 

0 gildi :D

 

Drop np. 0,2 na diaxa.

 

Ban na 24h

 

Brak vipow. (Jedynie UB smierci) [Do dalszej dyskusji]

 

 

Serwer miałby narazie 20-30 slotów.

 

Teraz pytanie. Zagralibyścię?


 

Zagrałbym, jeśli:

  • ranga VIP to nie będzie posiadała dostępu do rzeczy, które dają dużą przewagę nad zwykłymi graczami, np. fly;
  • serwer będzie posiadał administrację, która będzie interesowała się serwerem - pomagała graczom, tłumaczyła im ew. początki gry;
  • raz w tygodniu (losowy dzień) będzie lekko powiększony drop;
  • na serwerze będzie zabezpieczenie przed programami trzecimi ułatwiającymi rozgrywkę.

 

1 punkt. Według mnie BRAK vip;a był by najlepszy.

 

2 punkt. Serwer będzie posiadać  admininstrację. Która poświęci do 18h na serwerze.

 

3 punkt. Ociupinkę, aby nie przesadzić.

 

4 punkt. Aktualnie jestem w posiadaniu zagranicznego AntyCheata za którego zapłaciłem coś około 50 Euro.

Opublikowano

Dobra. Daliście mi do myślenia. Czy zagralibyście na takim Hardzie jak.

 

 

0 gildi :D

 

Drop np. 0,2 na diaxa.

 

Ban na 24h

 

Brak vipow. (Jedynie UB smierci) [Do dalszej dyskusji]

 

 

Serwer miałby narazie 20-30 slotów.

 

Teraz pytanie. Zagralibyścię?

1 punkt. Według mnie BRAK vip;a był by najlepszy.

 

2 punkt. Serwer będzie posiadać  admininstrację. Która poświęci do 18h na serwerze.

 

3 punkt. Ociupinkę, aby nie przesadzić.

 

4 punkt. Aktualnie jestem w posiadaniu zagranicznego AntyCheata za którego zapłaciłem coś około 50 Euro.

Serwer chcesz robić 20-30 slotów a za plugin dałeś niby 50 euro ? :D wg mnie jak zaczynać z takim serwerem to około 100+ slotów. 20-30 slotów to nie hardcore.

Opublikowano

Serwer chcesz robić 20-30 slotów a za plugin dałeś niby 50 euro ? :D wg mnie jak zaczynać z takim serwerem to około 100+ slotów. 20-30 slotów to nie hardcore.

A na singlu grało się samemu ;DD ;3

 

@top

 

Jasne, zagrałbym jeżeli byłby to czysty hardcore! Poza tym mógłbyś zrobić unban za 1,23zł SMS. Taki mały wspomagacz dla opłacenia serwera. :)

26_unnamed.png

Opublikowano

Dobra. Daliście mi do myślenia. Czy zagralibyście na takim Hardzie jak.

 

 

0 gildi :D

 

Drop np. 0,2 na diaxa.

 

Ban na 24h

 

Brak vipow. (Jedynie UB smierci) [Do dalszej dyskusji]

 

 

Serwer miałby narazie 20-30 slotów.

 

Teraz pytanie. Zagralibyścię?

1 punkt. Według mnie BRAK vip;a był by najlepszy.

 

2 punkt. Serwer będzie posiadać  admininstrację. Która poświęci do 18h na serwerze.

 

3 punkt. Ociupinkę, aby nie przesadzić.

 

4 punkt. Aktualnie jestem w posiadaniu zagranicznego AntyCheata za którego zapłaciłem coś około 50 Euro.

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wydałeś ponad 200 zł na plugin dla 30 slotowego serwera, który najprawdopodobniej nie wystartuje jak większość przedstawianych tutaj projektów.

@top

Na takim serwerze bym zagrał o ile administracja nie liczyłaby tylko pieniędzy z UB. Ważną rzeczą na takim serwerze byłaby czasowa ochrona dla nowych graczy albo teleportacja w przypadkowe miejsca żeby zapobiec zabijaniu nowych graczy zaraz po wyjściu ze spawnu. 

Opublikowano

Upy, kto powiedział że on użyje pluginu tylko tutaj, może użyć go na kolejnym serwerze a ten ma służyć jako trampolina ;)

 

Zagrałbym na tym bez gildii

 

  1. Brak Gildii
  2. Brak Vipa, jedynie dodatki typu $$ unban, dodatkowe życia
  3. Brak Cuboidów dla graczy, oraz brak ochrony skrzyń :D
  4. IS to tylko małe dodatki jak kasa do gry, jakieś itemki
  5. Losowy Tp

Mogę nawet pomóc w zarządzaniu, czy konfiguracji żebyś nie musiał robić wszystkiego sam :D i nie chcę nic w zamian.

 

Najlepiej jakby tylko HeadAdmin miał GM/fly i komendy tego typu a moderator, admin, kidmod nie ;)

TEMAT


 


Opublikowano

Ehh Miałem kiedyś serwer 300 slotowy. I dlatego jestem w posiadaniu takiego AntyCheata.

 

@pablos11 To miłe z twojej strony. Napisz do mnie na skype: krzysiek1234113

 

Moje postanowienia:

 

- Brak Cuboidow/ Ochrony skrzyn.

 

- Jedyne co by było w IS to ub. Kosztował by w granicach 2 zł.

 

- Brak gildi. (Do dalszej dyskusji.)

 

- Brak /spawn /home /tpa

 

- Życia. Tak jak na "Kwadratowej masakrze." 

 

- Serwer miałby narazie 20-30 slotów. Jak będzie zainteresowanie będzie więcej.

 

Chciałbym stworzyć serwer tworzący "społeczność"

Gdzie była by kultura. Czyli brak wyzywania się. I inne tego typu rzeczy.

 

Poprostu żeby na serwerze GRAŁO SIĘ MIŁO I PRZYJEMNIE ;)

 

 

TERAZ jest masa serwerów EASY. Gdzie na start dostajemy Admina (heheheh) Lub set diaxowy na start.

Opublikowano

Ehh Miałem kiedyś serwer 300 slotowy. I dlatego jestem w posiadaniu takiego AntyCheata.

 

@pablos11 To miłe z twojej strony. Napisz do mnie na skype: krzysiek1234113

 

Moje postanowienia:

 

- Brak Cuboidow/ Ochrony skrzyn.

 

- Jedyne co by było w IS to ub. Kosztował by w granicach 2 zł.

 

- Brak gildi. (Do dalszej dyskusji.)

 

- Brak /spawn /home /tpa

 

- Życia. Tak jak na "Kwadratowej masakrze." 

 

- Serwer miałby narazie 20-30 slotów. Jak będzie zainteresowanie będzie więcej.

 

Chciałbym stworzyć serwer tworzący "społeczność"

Gdzie była by kultura. Czyli brak wyzywania się. I inne tego typu rzeczy.

 

Poprostu żeby na serwerze GRAŁO SIĘ MIŁO I PRZYJEMNIE ;)

 

 

TERAZ jest masa serwerów EASY. Gdzie na start dostajemy Admina (heheheh) Lub set diaxowy na start.

Moja propozycja [gracza alphy i bety i oficjalnego wejścia w wersji 1.0 w dniu premiery]

 

Hard z dawnych lat:

  1. Hard którego znam
  • Brak GIldii, często były sojusze, lecz nigdy nie było Cuboida dla gracza
  • brak spawnu, home, tpa
  • 1 życie na start i tyle przez całą grę
  • Cholernie ciężki tryb, uwielbiałem go, aktywność graczy na tym serwerze to 30/ 55%
  1. Hard który lubiałem zawsze:
  • Brak gildii z Cuboidem, tak żeby można było otworzyć każdą skrzynię, wszędzie burzyć i okradać każdego
  • komendy: /spawn /home /msg /tpa
  • 3życia po rejestracji, po utracie 3 cały czas 1 życie albo ban 8h
  • Ciężki tryb, popularność od 40% zawsze zajęty w 90%

Wolałbym ten drugi :D, łatwiej tam o jakieś ukrycie się np na wysokości 255 i teleportowanie się tam komendą, albo ukrycie pod lawą.

Dobra gra, nie za trudno ale nie jest jednakowo za łatwo, więc wg mnie 2 tryb ma większe szanse.

 

Chcesz pogadać to PW mi Vista wiesza się z skype i wywala system

TEMAT


 


Opublikowano

Zależy jaki tryb jak Alpha to będzie masakra, 100% osób grających od 1.4 / 1.6 odpadną w 10minut :D bo nie dadzą rady przetopić żelaza bez pieca którego tam nie ma :D

 

Może być tylko /home i spawn, lubię mieć dobrze ukryte skrzynie więc ta komenda pomoże mi w ochronie przedmiotów

 

Albo za użycie tych komend płacić:

  1. życiem [2serca]
  2. Pieniędzmi [500]
  3. Itemami
  4. Lvl [-5 lvl]
  5. Czymkolwiek, pomysłów jest masa.

Ale lepiej jakby była komenda home, dużo osób chowa się pod lawą, w powietrzu, głęboko pod ziemia, sporo osób podróżuje po serwerze i mapie.

A rozwalanie ścian, czy tworzenie drogi do domu i ponownie jej zakrywanie jest troszku męczące :)

TEMAT


 


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...