-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
kmick
kmick
Czołem, mam problem z komputerem, a dokładnie z Windowsem. Problem polega na tym, że jak uruchamiam przeglądarkę, włącze kilka zakładek i jest przy okazji włączone skype, jakiś program po kilku minutach komputer dostaje ''laga'', klawiatura przestaje działać (pisane są dziwne znaki typu ĆŹŻÓ i głównie lewa część klawiatury), zaznacza na pulpicie kilka ikonek. Przy grach to samo, jeśli wcześniej działała przeglądarka to podczas gry prędzej czy później dostaje wariacji. Chcąc coś uruchomić (program) pyta o uprawnienia administratora, tak bez przerwy, nic nie da rady zrobić. Czyściłem CCleanerem, odkurzaczem, adwlcleanerem, robiłem skany malwarebytes i innymi antywirami, zmieniałem antywiry. Windows jest legalny, oryginalny 8.1 64 bit. Komputer jest nowy, dopiero co zakupiłem, głównie pod gry.
Formata zrobiłem dzisiaj w nocy, przeinstalowałem wszystko dokładnie, mam dwie partycje (1 windows, 2 na gry/pliki). Zainstalowałem wszystkie sterowniki płyty głównej, karty dźwiękowej i graficznej i problem dalej jest.
7 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.