Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aktualna meta - czyli pickujesz co chcesz gdzie chcesz ze smajtem :P


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Aktualnej mecie najwidoczniej jest tak, że grasz kim chcesz ze smajtem i Devourerem a wygrywasz, bot, mid, top a nawet adc 

Od niedawna gram w lola, praktycznie tylko dzięki tej mecie bo mi się podoba i lubie takie picki wyciagać, przed chwilka zaorałem shyvanką na topie. Nie patrzcie prosze na dywizje, niedługo wróce na stare smieci tylko przypominam sobie jak sie klika w te gierke.

 

 

dqsc5v.jpg

9ie35x.jpg

 

fptjys.jpg

Macie jakies pytania co do buildu? Pytać, odpowiem na wszystkie pytanka jak coś :P 

Niskie diamenty moga dodawać i liczę na wjazd na duoq 

 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

ezreal na midzie ze smitem polecam! 

A, ujdzie, ale o tym wie każdy i nie będą wyzywać ze troll  :ninja: + na moim elo banned 

i raczej mowa o Devourerze a ez pod as juz nie działa. 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...