-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Natan17
Natan17
Witam.
Mam pewien problem ponieważ od pewnego czasu wszystkie gry na moim komputerze spowalniają/klatkują.
To nie są takie mocno wymagające gry np. Terraria , CSGO albo Skyrim
Gry naprawdę drastycznie potrafią zwolnić , np. Terraria kiedyś cały czas 60 FPS a teraz ( na oko ) ledwie 30.
CSGO ( sprawdzane ) kiedyś 80/70 FPS w grze , teraz około 25/30
Przy niektórych grach pomaga zwykłe ustawienie priorytetu na wysoki. Ale np. w Skyrimie nic się nie poprawia. Gra chodziła bardzo płynnie , teraz tylko slajdy.
Myślę że zaczęło się to gdy zainstalowałem najnowszą aktualizację Abdobe Flash Player , w tedy na komputerze pojawił się proces : AbdobeARM ( kiedyś go nie było )
Z początku myślałem że to jego wina ponieważ gdy go zamknąłem , gry chodziły przez pewien czas normalnie, ale potem znowu zaczęły się ciąć.
W Menadżerze zadać zauważyłem w zakładce ,,usługi" że ten cały AbdobeARM jest włączony , więc go wyłączyłem. Nic nie pomogło.
Wszystkie sterowniki komputera mam aktualne.
Specyfikacja:
Procesor : Intel Core 2 Duo 3.00Ghz
Grafika: AMD Readeon R9 200 series
Ram : 7
Windows : 7 , 64bit
W czym może być problem ?
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.