Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dodać 6.7 bonus na Własny Serwer Metin2?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie a mianowicie jak dodać 6.7bonus na własny serwer metin2?


Chodzi mi o tabelę "subtype" w navicacie... wpisałem 18 i 19 na zmiankę i dodanie ale zamiast 6.7 dodaje mi 1-5 bonus.


Proszę o szybką odpowiedź!


Opublikowano

­

 

Ale dodanie, czy zmiana? bo potrzebowałbym oba :)

 

INSERT INTO `item_proto` VALUES ('71051', 'ňء¤Ŕç°ˇşńĽ­            ', '6-7 Bon', '3', '10', '0', '1', '33152', '24576', '0', '', '30000000', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '0', '0', '0');
INSERT INTO `item_proto` VALUES ('71052', 'ňء¤Ŕç°ćşńĽ­            ', 'Zmiana 6-7 Bonu', '3', '10', '0', '1', '33152', '24576', '0', '', '3000000', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '0', '0', '0');

Opublikowano

­

 

 

INSERT INTO `item_proto` VALUES ('71051', 'ňء¤Ŕç°ˇşńĽ­            ', '6-7 Bon', '3', '10', '0', '1', '33152', '24576', '0', '', '30000000', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '0', '0', '0');

INSERT INTO `item_proto` VALUES ('71052', 'ňء¤Ŕç°ćşńĽ­            ', 'Zmiana 6-7 Bonu', '3', '10', '0', '1', '33152', '24576', '0', '', '3000000', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '0', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '-1', '0', '0', '0');

Najpierw wyskakuje: [Err] 1406 - Data too long for column 'name' at row 1

Opublikowano

tak bo na plikach terenzo trzeba i tak wyexportować do tekstowych to tym jego MT2ToolUP odrazu do XML zamieniam i podmieniam na bierząco. a żeby było wesoło. to tak: 3/10 nic nie zmienia :) a 3/9 po najechaniu na przedmiot daje mi KD traumy/głupoty itp +0


subtype 9/10/11/12/16/17/20/21/22-5bonus/23/24/25 nie działa... Może na plikach terenzo inny Subtype jest?

Opublikowano

A nie pracujesz czasami na source? Tam trzeba odblokować 6/7 bonus w kodzie.

Nie mam bladego pojęcia... Ogólnie Serwer jest postawiony na Plikach Terenzo 2013 (te nowsze) a jeśli jeszcze mógłbyś coś więcej o tym kodzie albo jak sprawdzić czy to jest source czy nie... to byłbym wdzięczny

Opublikowano

Nie mam bladego pojęcia... Ogólnie Serwer jest postawiony na Plikach Terenzo 2013 (te nowsze) a jeśli jeszcze mógłbyś coś więcej o tym kodzie albo jak sprawdzić czy to jest source czy nie... to byłbym wdzięczny

 

Po twojej odpowiedzi mam pewność, że pracujesz tylko na gotowych plikach od terenzo. Jak dobrze pamiętam tam nic nie trzeba było dodawać itp. 6/7 bonus działał bez problemu.

Opublikowano

Po twojej odpowiedzi mam pewność, że pracujesz tylko na gotowych plikach od terenzo. Jak dobrze pamiętam tam nic nie trzeba było dodawać itp. 6/7 bonus działał bez problemu.

No dobrze ale to dalej nie rozwiązuje mojego problemu :) ponieważ w subtype wpisywalem juz to "10" i to nie dziala... wpisywalem od 6 do 25 :) bez rezultatów

i chciałbym tylko żeby mi ktoś powiedział co mam wpisać w subtype zmianki a co w dodaniu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...