Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy mogę spaść podczas blokady na rankedy?


Deltoide

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemandero Deltoide wbija na rejon.

 

Mam pytanie bo mam jeszcze bana na 34 gry na rankedy, czyli musze wygrać 34 drafty zeby rankedy grać. I pytanie (obecnie mam Silver IV) i jak przez ta blokade na rankedy moge spaść z dywizji?

Opublikowano

Tak, jak nie zagrasz tego szybko to zaczniesz spadać za nieaktywność rankingową

 

Nie doczytałem, że to Silver. Sorry :P Nie ma w silverze i brązie spadku za nieaktywność.

Opublikowano

Jeżeli jeseś w silverze to nie ma takie opcji żebyś spadł. Spadanie za nieaktywność zaczyna się dopiero w platynie :)

bPF1HEU.png

Opublikowano

Ale dywizja spada, nie spadniesz s5->b1 i g5->s1 ale jak jesteś s4 to spadniesz do s5

Nie spada

Zostaniesz w swojej aktualnej 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

ej ja tak samo dostałem bana na 35 rankedów i mam p3 ? spadne czy nie bo nie mam zamiaru już więcej grać na tym koncie i spróbuje je sprzedać czy coś

Opublikowano

ej ja tak samo dostałem bana na 35 rankedów i mam p3 ? spadne czy nie bo nie mam zamiaru już więcej grać na tym koncie i spróbuje je sprzedać czy coś

Spadniesz;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...