Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Prototype


Lionekk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R


E


K


L


A


M


A


 


prot.png


Witam Cię :) Chciałbym zaprosić Cię Graczu, na nowy serwer freebuild, który powstaję od paru tygodniu.


Narazie przedstawiam Ci tylko zapowiedź tego serwera, ponieważ jest jak narazie bardzo mały progress serwera.


 


gotowo-.png


 


Budowle - 15-20 %


Pluginy - 35 %


 


info.png


 


Nasz serwer przede wszystkim stawiamy na ekonomię, jeżeli coś jest nie dostępne na mapie surowcowej, to możesz to kupić w sklepie, ale musisz trochę pieniędzy pozbierać na to. Aby dostać działkę, musisz zarobić 500$. Na serwerze jest unikalny OtherDrops, który jest bardzo dokładnie ustawiony i jest bardzo mały procent na drop czego kolwiek. Do dropu jest także dodany epicki kilof Prototype.


Na naszym serwerze spotkasz także używki, które będziesz mógł kupić u Dilera za kasę bądz wymieniając się i dając emeraldy :)


Częstą atrakcją dla graczy będą także różne eventy.


 


screen.png


 


Spawn Główny


prototype-server-3.jpg


 


Spawn Na Działkach


prototype-server-2.jpg


 


Spawn Na Mapie Surowcowej


prototype-server.jpg


 


 


Masz jakąś propozycję co można dodać na serwerze ?


Jeżeli twoja propozycja nam się spodoba, dostaniesz nagrodę na serwerze ;)


Opublikowano

­Nooo.. Bardzo ładna prezentacja. Widzę, że to będzie ala RPG, ale będę śledził kroki tego serwera.

Życzę powodzenia!

Opublikowano

Na serwerze prace poszly ostro do przodu na taki epicki spawn to chwilowo nie mamy weny tworczej ale planujemy (ja chce :P) zrobic karczme i tam od karczmarza brac questy ale tylko na potworki wiec to by bylo fajne/ciekawe urozmaicenie rozgrywki :)

Wstawiajcie jakies pomysly co wstawic co zmienic usunac itp
najfajniejsze pomysly beda nagradzane lajkami i oczywiscie jakimis fajnymi prezencikami na serwerze :)
Wiec goraco zachecam do brania aktywnego udzialu w rozwoju serwera i
poszukujemy budowniczych

 

76561198125755300.png

Opublikowano

Pomysł bardzo ciekawy. Mam nadzieję, że koncepcja się rozwinie bo wreszcie pojawia się coś godnego uwagi. Dodajcie więcej screenów aby bardziej zachęcić graczy, no i jeszcze jakieś informacje.

 

images.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...