Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na chat admina.


Chajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam skryptu na chat admina

Mianowinie nie chce czegoś takiego jak /ac on/off.

Chcę by admin gdy chce porozmawiać z administratorami to pisze tak /ac text i wtedy pisze mu na chacie admina np wpisuje /ac Siemka to gracz tego nie widzi, a admin z uprawnieniem np admin.chat ma takie coś [Admin Chat] Chajzer : Siemka, a gracz nie widzi tego po za osobom z upr. admin.chat.

 

PROSZE O SZYBKĄ POMOC.

 

A i komenda by pisać z nimi to /ac

Opublikowano

Nie testowane ;)

command /adminchat [<text>]:
        permission: admin.chat
        permission message: &cYou don't have permission!
        aliases: /ac
        trigger:
                if argument 1 is set:
                        loop all players:
                                if loop player has permission "admin.chat":
                                        send "&7[&cChatAdmin&7]&8%player%: &7%argument 1%" to loop-player
                                        stop
                else:
                        send "&cNie podales co chcesz napisac!" to player
                        stop
Opublikowano

Z wykorzystaniem on chat:

variables:
	{ac.%player%} = false
command /adminchat:
	trigger:
		player has permission "sk.admin":
			if {ac.%player%} is false:
				set {ac.%player%} to true
				send "&e[AdminChat] &aWlaczyles pisanie tylko do adminow."
				stop
			else:
				set {ac.%player%} to false
				send "&e[AdminChat] &cWylaczyles pisanie tylko do adminow."
				stop
		else:
			send "&cNie masz uprawnien."
on chat:
	if {ac.%player%} is true:
		cancel event
		loop all players:
			loop-player has permission "sk.admin":
				send "&6%player%&8: &b%message%" to loop-player
on join:
	if {ac.%player%} is true:
		set {ac.%player%} to false
1438614356923701010629.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
command /! [<text>]:
    trigger:

        send "&7[&6OPChat&7] &e&l%player%: &7%arg 1%" to all ops

 

 

Bardzo dobry a duzo nie miesci :P

­

SERWER SKYBLOCK?

DOBRA ZABAWA?

MILA ATMOSFERA?

MYBLOCK.ENCH.PL

­

Opublikowano

 

command /! [<text>]:
    trigger:

        send "&7[&6OPChat&7] &e&l%player%: &7%arg 1%" to all ops

 

 

Bardzo dobry a duzo nie miesci :P

­

 

To prawda ;) ale kolega nie chciał tak ;<

 

 

 

command /ac:
	trigger:
		if player has permission "ac.config":
			if {ac.chat.admin.%player%} is false:
				set {ac.chat.admin.%player%} to true
				send "&cWlaczyles chat tylko dla administracji"
			if {ac.chat.admin.%player%} is true:
				set {ac.chat.admin.%player%} to false
				send "&aOd teraz piszesz normalnie"
on chat:
	if {ac.chat.admin.%player%} is true:
		send "&4[AC] &7%player%: %message%" to all ops
                cancel event

­

Uważam, że poziom mojej inteligencji nie przekracza poziomu inteligencji przeciętnego człowieka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...