Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w wyborze karty graficznej


watper

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich, chciałbym się was poradzić, która karta graficzna byłaby, lepsza do mojego komputera. Komputer jest z ok. 2007r i postanowiłem wziąć się za ulepszanie  zaczynając od grafiki ( nie oczekuję , że będzie mi chodzić wiedźmin 3 na wysokich, czy średnich )

, a więc tak jak mówiłem komputer trochę stary, posiada następujące części:

Procesor:Intel® Celeron® CPU 440 @ 2.00GHz   2.00 GHz

Płyta główna: Gigabyte GA-EP35C-DS3R Rev. 2.1

Zasilacz:520W Tracer (be cool )

Pamięć ram:1x DDR3 4GB ( 1333MHz) ( 1 slot wolny na ddr3)

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8400 GS ( staroć :/ )

No i to chyba tyle , co się orientuję :).

Windows 7  x64

Prosiłbym o pomoc w dobrze karty , dodaje tutaj :

http://allegro.pl/karta-geforce-gtx650ti-oc-1gb-ddr5-gigabyte-hdmi-i5521818037.html

http://allegro.pl/gigabyte-gtx-650-oc-1-gb-od-1zl-bcm-i5519089567.html

http://allegro.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-6850-i5516053965.html

http://allegro.pl/gainward-geforce-gtx-650-1gb-ddr5-pci-e-box-i5517717796.html

http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx-460-se-oc-1gb-gddr5-i5516711173.html

http://allegro.pl/gygabyte-radeon-hd5770-1gb-i5516353004.html

Wybrałem następujące karty, ponieważ trochę ograniczają mi budżet , a chciałbym kupić jakoś do ~200/250zł ( z czasem na pewno zmienię , chwilowe rozwiązanie do pogrania gry przez okres 1 roku )

DZIĘKUJE !!

Opublikowano

Może i ma to 520W, ale jest niemarkowy. Takie zasilacze są zwyczajnie w świecie słabe i mają skoki napięć, co może się przychylić do spalenia podzespołów.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...