Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KamerMiod na WOM


kukisp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm a więc tak wchodzisz tu: http://metin2mod.tk/metin2sg.html

pobierasz paczke z dwóch dostępnych downloadów

najpierw jednak pobierz czystego klienta pl'a :) wejdz na http://pl.metin2.gameforge.com/main/download

powinno ci się pobrać "GameForge" to jest platforma na której jest metin,po zainstalowaniu kliknij na zakładke metin(wśród dostępnych gier) i kliknij pobierz lub coś takiego.

Gdy ci sie pobierze,zainstaluje(automatycznie) kliknij graj i zacznie sie patchowac :) po spatchowaniu, po wszystkim wklej do folderu z metinem tego moda którego pobrałes na WorldOfMetin2, warto skopiować folder z PL'em poniewaz może pożniej potrzebny ci będzie orginał bez zadnych paczek ;]] 

Opublikowano

nie wyszlo mi bo nie moge ogarnac jak zrobic zeby sie polaczyc z world of metin, otoz 

 

1.pobralem klienta PL spatchowalem itp itd.

2. pobrełaem tego moda SF 

3. wrzucilem tego moda do klienta PL 

4. odpalam i widze tam tylko Metin2 Singapore i cos jeszcze ?

 

 

Czy zle cos robie ?? 

20330958.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...