Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mag czy woj


quamper2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie wojownik, mag jest słaby w porównaniu do woja, a do 90 na magu jest kompletna kiepa. Na woju natomiast na każdym lvlu poradzisz sobie sam i to bez większych problemów. Eq woja jest droższe od eq maga.

Opublikowano

Zdecydowanie wojownik, mag jest słaby w porównaniu do woja, a do 90 na magu jest kompletna kiepa. Na woju natomiast na każdym lvlu poradzisz sobie sam i to bez większych problemów. Eq woja jest droższe od eq maga.

Nie zgodze siw z tb. Stypa lub wuwek . Widzisz magowieca dps maja. Zalezy czy chcesz z bliska czy dakeka i czy wolisz hp a mane. A roznicy nie ma bo to zalezy juz od stunow i eq czy wygrasz czy nue. W expie wojem mazz hp a na magu tarcze many .. Wiec juz zakezy to od ciebie

Kur*a Moje Pole !

 

Wyjazd W Pole !

 

;)

Opublikowano

Jak na tych twoich wuków i inne wyleci taki woj 90+ z eq u7 to się szybko chowają, bo nie mają szans. To że walnie w 80 lvl bez resków 20k nie znaczy, że tak samo bije w ludzi na swoim lvlu z porównywalnym eq. Ja na 90 z eq u6 bez problemów jadę magów 90lvl z eq u7.

Opublikowano

Woj ma z bugowane sp, więc nie ma co się dziwić, że lepszy od Maga. Ja osobiście polecam Maga, bo Woj jest mocny tylko dzięki zbugowanym sp, a jakby nie było zbugowane to każdy by był dobry. Najpierw niech naprawią zbugowane dmg sp Woja, a nie zajmują się innymi głupotami ;)

Opublikowano

Woj nie ma zbugowanego sp, chyba, że sp7, ale go się nie używa. To, że padasz od pierwszego lepszego mnicha to twój problem. Bardziej polecam Ci łucznika zamiast maga oraz woja, woj znudzi Ci się po pewnym czasie, ze względu na ograniczenie do 2 sp: mnich oraz war, zaś łucznik ma większe pole do popisu. Mag to klapa, ma ten swój dmg, ale wystarczy mieć resa na niego :).

Opublikowano

Woj nie ma zbugowanego sp, chyba, że sp7, ale go się nie używa. To, że padasz od pierwszego lepszego mnicha to twój problem. Bardziej polecam Ci łucznika zamiast maga oraz woja, woj znudzi Ci się po pewnym czasie, ze względu na ograniczenie do 2 sp: mnich oraz war, zaś łucznik ma większe pole do popisu. Mag to klapa, ma ten swój dmg, ale wystarczy mieć resa na niego :).

Widać, że ktoś tu się nie zna. Polecam obejrzeć filmiki na yt jak dobry Mag pod pvp umie skosić nawet BMa +15 ze skrzydłami tytana ;)

I Woj ma zbugowane sp, konkretnie chodzi mi o Glada i Mnicha ;)

Opublikowano

Widać, że ktoś tu się nie zna. Polecam obejrzeć filmiki na yt jak dobry Mag pod pvp umie skosić nawet BMa +15 ze skrzydłami tytana ;)

I Woj ma zbugowane sp, konkretnie chodzi mi o Glada i Mnicha ;)

Jakie bugi posiada Glad oraz Mnich? Kiedykolwiek grałeś tymi sp? Nic nie wspomniałem, że mag nie ma szans z mnichem, wspomniałem tylko, że wystarczy res na przeciętnego maga i nic już nie zrobi. Zresztą co będę się kłócił z typem co ma 67 lvl.

Opublikowano

I co, że mam 67 lvl? Co ma związany lvl z informacjami o grze? I akurat Mnich i Glad mają buga. Jak nie wierzysz to się zapytaj nawet na forum Nostale PL, a nie niedowiarek się z Ciebie zrobił.

Opublikowano

Dla mnie mag jest dobry ze względu na duży DMG i stunów.

Wojownik to bardziej pod tanka podchodzi, niż do atakowania, ale to już zależy od właściciela postaci. ;)

Opublikowano

Fakt wojownik jest mocny ale wedlug mnie ma malo sp do grania. Osobiscie interesuje mnie tam jedynie mnich i srednio sp8(tylko ze wzgledu na wr mroku i sw) hp+res 100% na woju oraz dobry mnich i jestes koxem ale ile mozna grac jednym sp... Mag z kolei jest specyficzna postacia ktora dobrze poprowadzona potrafi pokonac takich "kox wojow". Przyjemnie sie gra i sp sie nie nudza wiem bo biegam na sp5, 6, 7 i 8 ostatnie polecam jako supporta. Wracajac do tego co wczesniej napisalem mag jest specyficzny poniewaz w pvp nalezy przemyslec rzucanie skilli a nie nawalac jak leci pod wplywem adrenaliny. Podsumowujac jezeli chcesz miec tanka z malym wachlarzem specjalistow dobrym do expa i pvp wybierz woja jezeli lubisz wyzwania zagraj magiem gwarantuje satysfakcje kiedy pokonasz takiego zadufanego woja/luka pewnego zwyciestwa  :)

Opublikowano

Woj ma z bugowane sp, więc nie ma co się dziwić, że lepszy od Maga. Ja osobiście polecam Maga, bo Woj jest mocny tylko dzięki zbugowanym sp, a jakby nie było zbugowane to każdy by był dobry. Najpierw niech naprawią zbugowane dmg sp Woja, a nie zajmują się innymi głupotami ;)

 

Typie, masz experta na 68lv o grze wiesz tyle, co ci kolega na LoD powiedział. Żadne sp woja nie jest zbugowane (wyjątek, miecz na odszczepieńcu, lecz to tylko wizualny bug), napisz mi o jakiego buga ci chodzi, że kryt mnicha wchodzi za każdym skillem? Że glad'a nie da sie zabić bo wszyscy zmissują (buff od lasta)?

 

Każda klasa jest dobra na swój sposób:

-Mag, gra nim jest najtrudniejsza ze wszystkich postaci, gdyż do mniej więcej ~85lv (przynajmniej ja tak miałem na magu) miałem problemy z maną, może nie jakieś ogromne ale były. Dostawałem sie praktycznie na każdy rajd i to nie tylko hollką ale też innymi kartami, bo zaraz ktoś wyskoczy, że na rajdy sie chodzi tylko hollką. Do expa ma on już ciężej, moby na akcie 5 są dość uodpornione na magów i ciężko jest je zabić na niskim lv (przeciwieństwo woja) a tam chodzi głównie o lurowanie bo kto normalny bije mobki po jednym. Jednak, że mag ma największy dmg z elementu i przez to łatwo jest zabijać mobki które mają małego res'a/ ludzi przeciwnego do siebie, czyli woda-ogień mrok-światło, jednak jeśli nie jesteś przeciwnym elementem to do 90lv nie masz co liczyć na niszczenie w pvp jak to robi woj.  W skrócie magiem sie gra dopiero po 90lv bo wtedy dostaje Boost'a z eq.

 

-Woj, Najmniejszy dmg, jeśli chodzi o moby. Gra nim zaczyna sie właściwie od zdobycia warka+minimalny res i już możesz latać po arenie. Jego sp to głównie pvp (tak, są też pod expa/ rajdy), natomiast jeśli chodzi o glace to ma on gorzej od maga bo zwykle nikt nie zmienia specjalnie resów tylko nosi ogólne i przez to mag (z dobrymi przebiciami) może robić spooro więcej od woja ale jednak wytankowany woj lub nawet nie wytankowany wystarczy ciut pojechać po krytach, to miazga na magów. W skrócie gra nim jest łatwiejsza niż magiem ale czy lepsza? To musisz ocenić sam.

Opublikowano

Typie, masz experta na 68lv o grze wiesz tyle, co ci kolega na LoD powiedział. Żadne sp woja nie jest zbugowane (wyjątek, miecz na odszczepieńcu, lecz to tylko wizualny bug), napisz mi o jakiego buga ci chodzi, że kryt mnicha wchodzi za każdym skillem? Że glad'a nie da sie zabić bo wszyscy zmissują (buff od lasta)?

 

Każda klasa jest dobra na swój sposób:

-Mag, gra nim jest najtrudniejsza ze wszystkich postaci, gdyż do mniej więcej ~85lv (przynajmniej ja tak miałem na magu) miałem problemy z maną, może nie jakieś ogromne ale były. Dostawałem sie praktycznie na każdy rajd i to nie tylko hollką ale też innymi kartami, bo zaraz ktoś wyskoczy, że na rajdy sie chodzi tylko hollką. Do expa ma on już ciężej, moby na akcie 5 są dość uodpornione na magów i ciężko jest je zabić na niskim lv (przeciwieństwo woja) a tam chodzi głównie o lurowanie bo kto normalny bije mobki po jednym. Jednak, że mag ma największy dmg z elementu i przez to łatwo jest zabijać mobki które mają małego res'a/ ludzi przeciwnego do siebie, czyli woda-ogień mrok-światło, jednak jeśli nie jesteś przeciwnym elementem to do 90lv nie masz co liczyć na niszczenie w pvp jak to robi woj.  W skrócie magiem sie gra dopiero po 90lv bo wtedy dostaje Boost'a z eq.

 

-Woj, Najmniejszy dmg, jeśli chodzi o moby. Gra nim zaczyna sie właściwie od zdobycia warka+minimalny res i już możesz latać po arenie. Jego sp to głównie pvp (tak, są też pod expa/ rajdy), natomiast jeśli chodzi o glace to ma on gorzej od maga bo zwykle nikt nie zmienia specjalnie resów tylko nosi ogólne i przez to mag (z dobrymi przebiciami) może robić spooro więcej od woja ale jednak wytankowany woj lub nawet nie wytankowany wystarczy ciut pojechać po krytach, to miazga na magów. W skrócie gra nim jest łatwiejsza niż magiem ale czy lepsza? To musisz ocenić sam.

Tu muszę się zgodzić,jednak jeśli byś poleciał dobrze w magu na eq + sam miał dobre reski to uwierz życie jest piękniejsze  :D

Opublikowano

Moim zdaniem woj.

Mag jest bardzo dobry dla kont smurfowych, jednak jeżeli grasz w gre 1 raz to możs zmieć cięzko go ogarnąc.

Itki dla maga są również droższe więc na arenach pvp możesz mieć problem.

ja bym Ci polecił wojownika.

Opublikowano

Wojownik jest obecnie najlepszą klasą, a już w końcowej fazie gry to całkowicie miażdzy i łuka, i maga.

Mag nie ma szans z wojem, chyba, że wydasz 5kkk na eq, ale wtedy i tak będziesz tylko dorównywał wojownikom.

Niby mag mocny na glacy, ale taki mnich co go 10 minut trzeba bić raczej jest mocniejszy, nie?

 

A www i stypa mocni w pvp nie są :P

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Grałem magiem i wojownikiem, lecz wojownik zdecydowanie lepszy dla graczy nowych jak i takich co wybierają w grach poziom trudności "EASY" :D

Pozdrawiam.

m94uuu.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...