Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Kolorowe karty zawodników do 20k


hubi250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                Siema 

 

 

Proszę podawajcie w tym temacie jacy zawodnicy mają inny kolor karty np ; zielony,pomarańczowy i tp żeby kosztowali tak do 20 k ? 

Opublikowano

Zależy na jaką platformę.

 

Może być np. BONY (MOTM, pomarańczowy), Kamil Glik (TOTS, niebieski), Andre Schurrle (INFORM, Czarny), Jonas (HERO, fioletowy). Każdy gracz +- 15 000.

 

Dodatkowo dostałeś Sturridge'a (FUTTIES, różowy) na 5 meczy, jakiś czas temu.

graphic.png

Opublikowano

Są też zielone karty przyznane w święto św.Patryka. Posiadają je niektórzy Irlandczycy, jak np. Coleman czy McGeady. Wszystkie można dorwać za minimalną, ok. 10k.

Opublikowano

Zależy na jaką platformę.

 

Może być np. BONY (MOTM, pomarańczowy), Kamil Glik (TOTS, niebieski), Andre Schurrle (INFORM, Czarny), Jonas (HERO, fioletowy). Każdy gracz +- 15 000.

 

Dodatkowo dostałeś Sturridge'a (FUTTIES, różowy) na 5 meczy, jakiś czas temu.

Jonas jest za 27k a reszta nie ma takich kolorów :) / Platforma PC kijowo bo prawie pustki na transferach ;/ czyżby tyle ludzi poszło na fife 16 ;/

Opublikowano

Jonas jest za 27k a reszta nie ma takich kolorów :) / Platforma PC kijowo bo prawie pustki na transferach ;/ czyżby tyle ludzi poszło na fife 16 ;/

Kamil Glik dostał kartę TOTS. Był w drużynie sezonu Serie A. Bony już całkiem dawno dostał kartę MOTM, wydaje mi się, że jest dostępny na rynku.

 

TOTS - niebieski

MOTM - pomarańczowy

graphic.png

Opublikowano

jest już fifa 16 :) 

Na orgin za 200 zł 

W mediamarkt za 159

Już od jakiś 2 miesięcy FIFA 16 jest w sprzedaży (Prze dsprzedaż) 

Opublikowano

jest już fifa 16 :)

Na orgin za 200 zł

W mediamarkt za 159

Już od jakiś 2 miesięcy FIFA 16 jest w sprzedaży (Prze dsprzedaż)

 

Kupujesz przedsprzedaż, ale nie możesz grać, będzie mógł grać dopiero w dniu premiery.

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...