Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy w CS GO , jak szybko wbić rangę 3 ?


luk2506

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie mam w chwili obecnej 2 rangę i +1000 pd lecz doś. leci strasznie powoli gram DM i wyścigi zbrojen , prosił bym o pomoc jak szybko expić do 3 rangi ? najnowsza operacja nie wchodzi w grę , z góry thx ;)

lewbvb2.png

Opublikowano

Po prostu musisz grac, innej opcji nie ma...

Najlepiej graj DM i wyscig zbrojen tak jak do tej pory...

Po wbiciu 3 rangi exp leci za szybko nawet...

np jak wbilem 3 range to zagralem 3/4 rankedy i wbilem range 4,

pozniej na randze 4 to samo... 3/4 gry i znowu ranga 5...

ale znalazlem na to sposob...

jak wbije range to gram sobie na serwerach spolecznosci, przez co

ciagle cwicze, a nie musze sie bac, ze strace skina za lvl przez to ze szybko wbije

lvl. ­

­Keelah se'lai

Opublikowano

@szymono1256

no jak dla mnie skin z lvl'a to jest hype.

Ogolnie mam zasade, ze nie wydaje pieniedzy na gry, wiec

jak mam opcje dostania skina z lvla, to korzystam :D

 

Ja przedstawilem swoj sopsob, jednak jesli jestes osoba ktora codziennie kupuje 50zl PSC,

to graj jak najwiecej na oficjalnych serwerach, a bedziesz wbijal po 2/3 lvle na dzien.

­Keelah se'lai

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...