Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje skryptu na wystrzeliwanie fajerwerki po wejściu gracza.


dark_332

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                       Poszukuje skryptu na....

Gdy gracz wchodzi na server z jego miejsca położenia wystrzela fajerwerka :

 

Flight Duration: 1

Star-shaped

yelow,orange

Fade to blue

Trail

Twinkle

 

lub:

 

jaką kolwiek ale ładną

 

 

(opis)

 

Prubowałem tak :

 

on join:

(Tab)pop black firework at location of player 

 

(wersja testowa)

ale pokazuje sie błąd :

ParticleEffect.FIREWORKS_SPARK.display(loc, 0, 0, 0, 0, 1);')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 40 spaces (efekt.sk, line 17: loc.subtract(x,y,z);')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 32 spaces (efekt.sk, line 19: if (t > 30){')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 40 spaces (efekt.sk, line 20: this.cancel();')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 32 spaces (efekt.sk, line 21: }')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 32 spaces (efekt.sk, line 22: }')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 24 spaces (efekt.sk, line 23: }.runTaskTimer(EventHandle.getInstance(), 0, 1);')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 16 spaces (efekt.sk, line 24: }')
[11:29:10 ERROR]: indentation error: expected 0 tabs, but found 8 spaces (efekt.sk, line 25: }')
[11:29:10 ERROR]: invalid line - all code has to be put into triggers (efekt.sk, line 1: @EventHandler')
[11:29:10 ERROR]: Can't understand this condition/effect: pop black firework at location of player (join.sk, line 2: pop black firework at location of player')
 
 
 
Moze ktos z was pomoze ????
 
 
Zapraszam na server ip: minetrol.ench.pl !!!! Na serverze jest wprowadzona magia !!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...