Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak łatwo załadować mody na 1.7.10?


Gość MaciekGplay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj. Czy chciałeś kiedyś np. mieć mody na non-premium bez usuwania META-INF i innych plików?

Ten poradnik pokaże ci jak łatwo za pomocą

jednego programu i pliku modowego, cieszyć się danym modem w swoim minecraftcie. Przejdźmy do rzeczy. UWAGA! Pokazuje to na wersji 1.7.10

1. Potrzebujemy programu o nazwie "Lite Loader". DOWNLOAD: http://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding/minecraft-mods/1290155-liteloader-for-minecraft-1-7-10

2. Kiedy go pobierzemy nie ruszamy go. Co robimy?

- Jeśli mamy włączonego Minecrafta (launcher/gotową grę) należy wyłączyć launchera lub grę!

3. Wchodzimy:

%appdata% -> Roaming -> .minecraft -> mods

4. Zostawiamy odpalony folder.

5. Teraz pobieramy wybrany mod do Lite Loadera (wybrałem WorldEditWrapper)

Download world edita do Lite Loadera - http://www.minecraftforum.net/forums/mapping-and-modding/minecraft-mods/1294341-worldeditwrapper-use-worldedit-in-single-player

6. Kiedy pobraliśmy plik world edita kopiujemy go do folderu "mods", mieliśmy go odpalonego.

7. Zamykamy folder i otwieramy launcher

8. Wciskamy "Edit profile" i szukamy w wersjach "release 1.7.10-LiteLoader1.7.10"

9. Wybieramy tą powyższą opcje i odpalamy minecrafta.

10. Czekamy aż się załaduje. Teraz w prawym górnym rogu w menu mamy jakby kieszonkę. Jest to kieszonka Lite Loadera. Klikamy ją aby zobaczyć jakie mamy aktywowane mody itd.

 

Twórcą Lite Loadera jest użytkownik Mumfrey, z minecraftforum.net

Jeśli nie zrozumiałeś tego przekazu zapraszam do tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=55THt-xolWw

 

Opublikowano

Jak dla mnie launcher przydatny.

 

Gratuluję stworzenia takiego launchera ;)

 

(Chodzi mi o użytkownika mcforum)

50>100>150>200>250>300>350>400>450>500

Opublikowano

@MaciekGplay

 

Napisz poradnik o tym jak roz**bać czyjeś budowle i wmawiać mu potem że ma źle skonfigurowany WE. Jesteś w tym mega!! :/

 

@topic

 

Poradnik godny dziesiaciolatka.... Napisz może coś sensowniejszego, np skorzystaj z pomysłu wyżej

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...