Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyskakuje ,,Terraria przestała działać" gdy wbijam na serwer


skillerr32167

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pirata terrarie , wszystko ładnie działa moge grać na singlu , tworzyć serwer , tylko nie moge wbic na zaden serwer , nawet mój (mój kolega moze na niego wbić)
gdy próbuje wchodzić wyskakuje mi , programarrow-10x10.png terraria przestał działać"
Net framework i XN zainstalowany , bez tego terrarie nie pójdzie więc o to nie chodzi , a mojemu koledze działa więcto musi być cos u mnie , pobieraliśmy z tego samego linka

post-1097375-0-23975000-1436460568_thumb.png

Opublikowano

Net Framework 4.5 zainstalowany? Jeśli to nie zadziała to zostało czekać na update, w którym to naprawią.


Zanim napiszesz temat sprawdź czy już takiego nie ma !  :)


Opublikowano

Wystarczy grać na Oryginalnej wersji Terrari jeśli chcesz dołączyć na serwer Steamowy... 

zdjęcie wykonane wczoraj... masz wersje terrari 1.3.0.1...

 

Terraria 1.3.0.1 była wydana 9 dni temu od twojego SS-a obecnie jest już 1.3.0.4

http://terraria.gamepedia.com/PC_Version_history

 

jeśli robisz też serwer z plików Steamowych postaraj się o to aby pliki serwera były na odpowiednia wersja...

 

Innymi słowy data na twoim PC i Wersja twojej Terrari mi się nie zgadza...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...