Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zabezpieczyć bazę na serwerze publicznym?


xvxmaciekxvx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam grupę ok.10 osobową i mam problem, ponieważ jak zbudujemy bazę i wyjdziemy(z np. mostem na wodzie, na ziemi), najprawdopodobniej nam ją zniszczą, a chciałbym mieć bazę taką żeby nam nie zniszczyli, a zarazem można by wjechać na spokojnie autem itp. (bo co nam baza gdzie nie można mieć aut i czuć się bezpiecznie) Z góry dziękuje za pomoc. 

Opublikowano

Jeżeli chcesz mieć bezpieczną bazę, to polecam zrobić ja na wyspie, i obudować dookoła kolcami. Jednak w takim przypadku nie będziesz miał dostępu do samochodów.

Opublikowano

Jeżeli chcesz mieć bezpieczną bazę, to polecam zrobić ja na wyspie, i obudować dookoła kolcami. Jednak w takim przypadku nie będziesz miał dostępu do samochodów.

A jak miałbym dostawać się do środka /??

Opublikowano

NP:

  1. kolce troszkę szerzej postawione i minimalne przejście
  2. Wolne przejście od kolców w krzakach jeżeli takie tam znajdziesz

 

Choć nie polecam, radzę sprawdzić czy jest na wyspie resp i ew go także zablokować stawiając tam kolce

TEMAT


 


Opublikowano

NP:

  1. kolce troszkę szerzej postawione i minimalne przejście
  2. Wolne przejście od kolców w krzakach jeżeli takie tam znajdziesz

 

Choć nie polecam, radzę sprawdzić czy jest na wyspie resp i ew go także zablokować stawiając tam kolce

Widziałem na 1 serwerze, że ktoś zbudował bazie na morzu i postawił ten sufit z otworem na drabinę w wodzie....

Opublikowano

Widziałem na 1 serwerze, że ktoś zbudował bazie na morzu i postawił ten sufit z otworem na drabinę w wodzie....

Wejdą, lepiej daj drabinkę obok wejścia [te na drzwi] i wstaw tam te żelazne które tylko ty możesz otwierać

TEMAT


 


Opublikowano

@xvxmaciekxvx wtedy tylko Ty tam wejdziesz + w lesie jest miejsce gdzie rosną 4drzewa obok siebie, zbuduj tam domek 2x2 i 1 w górę, wystarczy Ci ale jest tam ryzyko że ktoś kto będzie chciał drewno znajdzie baze

TEMAT


 


Opublikowano

@xvxmaciekxvx wtedy tylko Ty tam wejdziesz + w lesie jest miejsce gdzie rosną 4drzewa obok siebie, zbuduj tam domek 2x2 i 1 w górę, wystarczy Ci ale jest tam ryzyko że ktoś kto będzie chciał drewno znajdzie baze

Jakby nelson dodał większą odporność ścian + fundamentów (albo lepsze ściany/fundamenty) to może normalnie by się dało zrobić dom na lądzie (np. do zniszczenia drzwi jest potrzebne 2 c4 (w rust chyba tak jest))

Opublikowano

gdyby zablokował niszczenie sejfów [nie skrzyń] byłby tego sens, postawisz swój sejf i nikt go nie rozwali a tak tracisz wszystko a debile na serwerze się zdarzają, mimo że itemy z sejfu nie wypadają to i tak go niszczy

TEMAT


 


Opublikowano

gdyby zablokował niszczenie sejfów [nie skrzyń] byłby tego sens, postawisz swój sejf i nikt go nie rozwali a tak tracisz wszystko a debile na serwerze się zdarzają, mimo że itemy z sejfu nie wypadają to i tak go niszczy

Niszczenie sejfów ma sens np. twój wróg zniszczy sejf, a co było w środku ??? RPG którym miałeś mu rozwalić bazę...

Opublikowano

Najlepsza baza jest na dachu więzienia. Po 2 tygodniach przerwy w graniu moje przedmioty dalej tam były :)

1. Pewnie miałeś strasznie widoczną baze 2. W ciągu 1h bym ci ukradł wszystko (postawił drabiny/zrobił fundamenty i postawił schody (i tak do efektu)))

Opublikowano

1. Pewnie miałeś strasznie widoczną baze 2. W ciągu 1h bym ci ukradł wszystko (postawił drabiny/zrobił fundamenty i postawił schody (i tak do efektu)))

Były tam tylko sandbagi i do tego ustawione w taki sposób, że nie było szansy zobaczyć skrzynek oraz łóżek ;)

yP8u02L.png
Opublikowano

Były tam tylko sandbagi i do tego ustawione w taki sposób, że nie było szansy zobaczyć skrzynek oraz łóżek ;)

Lecz się teraz pochwaliłeś i jak zobaczę twój nick na serwie, to będę wiedział: trzeba wejść na dach :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...