Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dostał bana ale jak na prosa przystało wraca do gry bezproblemowo?


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy istnieje jakis sposób na yy dolaczenie gry w której dostało sie bana?

Juz nie pierwszy raz spotykaam sie z taka sytuacja ze ktos dostal bana a po chwili wszedl i gra dalej

Gracz PenFix opuścił mecz i otrzymał karę czasową na turniejowe dobieranie gier o długości 2 godz.
*NIE ŻYJE* Majky : F**K U
● *NIE ŻYJE* ♥ Kira ♥ : no cry
Majky : ???
● ♥ Kira ♥ @ Punkt startu T ● (RADIO): Rzucam wabik!
FailerkoSVK : but who crying
FailerkoSVK : -_- 
● ♥ Kira ♥ : u
● Hentai Stalker : me
Gracz Ashley T zaatakował kolegę z drużyny.
PenFix dołącza do oddziału antyterrorystów

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Ban został nadany w trakcie gdy gracz dołączał do gry.(podczas ładowania mapy)

Po zakończeniu rozgrywki użytwonik bana nadal ma.

Opublikowano

@Sztoss to ma sens, a tak wgl cholera wie co sie stalo ze taki spam tematow sie zrobił :/

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

Sztoss ma rację, miałem taki sam przypadek gdzie kolega nie mógł się połączyć z serwerem i kiedy mu się udało dostał bana. Wszyscy pogrążyli się w żałobie i nagle dołączył do gry. Bana i tak miał po zakończeniu gry.

Opublikowano

Jezus jak napis o banie jest koloru białego, to znaczy, że gość trolluje z konsoli. Vac jest na czerwono

Tutaj mowa jest o banie czasowym, a nie permamentnym.

Opublikowano

Jezus jak napis o banie jest koloru białego, to znaczy, że gość trolluje z konsoli. Vac jest na czerwono

gdzie tutaj jest cos o vacu?

gosc wyszedl z gry > dostal bana na 2h i wrocil..

o tym jest ten temat.

 

@t

spotkalem sie z tym tyle ze z inna blokada czasowa - 7dni

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...