Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Grand Theft Auto V przestał działać


KrzysieK.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mam problem, chciałem sobie zagrać w GTA V i nagle wywaliło mi ten błąd

 

 

Grand Theft Auto V przestał działać

 

Pytanie w czym problem?

 

-Komputer mam dobry

-Stery mam bo grałem wcześniej

-Aktualizacje 5 gb pobrałem

 

 

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

jaki windows? Pierwszy raz włączasz GTA V i sie tak dzieje czy wcześniej grałeś i nagle wywala?


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

Laptop? Czy posiadacz AMD? 

Zobacz tutaj

https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/204976528-Znane-problemy-w-Grand-Theft-Auto-V-PC-ze-sterownikami-AMD-Catalyst-15-4-Beta-i-laptopami-z-kartami-graficznymi-AMD-Switchable-Graphics

@Kycek kolega przecież pisał, że grał wcześniej "-Stery mam bo grałem wcześniej"

 

 

@Edit - mogłeś też źle pobrać ostatni UPDATE i dlatego wywali ci błąd.

 

Możesz też spróbować tego

 

 
Re-instalacja Microsoft .NET Framework 3.5 w oparciu o ten poradnik: http://windows.microsoft.com/en-us/windows/turn-windows-features-on-off#1TC=windows-7
 
Upewnijsię, że Framework .NET 3.5 jest całkowicie wyłączony. Następnie naciśnij OK i uruchom ponownie komputer. Dopiero teraz całkowicie włącz Framework .NET 3.5.
 
 
Re-Instalacja Microsoft Visual C++ 2008 SP1. Możesz się odnieść do tego artykułu: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5582
 
 
Re-Instalacja DirectX. Możesz się odnieść do tego artykułu: http://www.microsoft.com/en-gb/download/details.aspx?id=8109
Opublikowano

Kartę posiadam GTX 750, Oczywiście PC, Amd to tylko procesor :D

 

Windows 7

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Kartę posiadam GTX 750, Oczywiście PC, Amd to tylko procesor :D

 

Windows 7

 

Spróbuj

 

Re-instalacja Microsoft .NET Framework 3.5 w oparciu o ten poradnik: http://windows.micro...f#1TC=windows-7
 
Upewnijsię, że Framework .NET 3.5 jest całkowicie wyłączony. Następnie naciśnij OK i uruchom ponownie komputer. Dopiero teraz całkowicie włącz Framework .NET 3.5.
 
 
Re-Instalacja Microsoft Visual C++ 2008 SP1. Możesz się odnieść do tego artykułu: http://www.microsoft...ls.aspx?id=5582
 
 
Re-Instalacja DirectX. Możesz się odnieść do tego artykułu: http://www.microsoft...ls.aspx?id=8109
Opublikowano

Czekaj czekaj, Jaki był jeszcze update? pobrałem 5 gb potem 500 mb i to wszystko, czy był jakiś jeszcze? 

 

Up. Spróbuje zaraz zrobić

 

Przeinstaluję na koniec gdy będzie już to konieczne bo nie chce mi sie tych aktualizacji pobierać od nowa

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Od premiery były w sumie chyba 3 lub 4 patche licząc ten wczorajszy. Każdy ważył 500mb.

Opublikowano

Żaden ze sposobów z reinstalacją tych programów nie działa, czyli reinstalować gre? a jak skopiuje patcha 5 gb to moge go wkleić po instalacji?

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Dobra, włożyłem 1 płytę i opcje napraw grę pomogło. Jednak łapcie lajki za chęci :D

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...