Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie znajdę gotową paczkę z Bolem?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

gdzie znajdę gotową paczkę ze wszystkim potrzebnym do gry na bolu ? Jestem nowy w tym.

Słyszałem że ponoć jest dobra "paczka bol finn" ale niestety, nie mogę jej nigdzie znaleźć.

x


Opublikowano

Gdzieś tutaj z tego co kiedyś przypadkowo widziałem ktoś wstawiał ,na nuledzie też jest sporo rzeczy... głównie tam wszystko z bol'em itd znajdziesz

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

dobra, nigdzie nie mogę tego znaleźć ale jeszcze poszukam.

A jak zwiększyć limit skryptów ? bo mogę mieć tylko 5

x


Opublikowano

dobra, nigdzie nie mogę tego znaleźć ale jeszcze poszukam.

A jak zwiększyć limit skryptów ? bo mogę mieć tylko 5

Kupić Vipa :)

bPF1HEU.png

Opublikowano

dobra, nigdzie nie mogę tego znaleźć ale jeszcze poszukam.

A jak zwiększyć limit skryptów ? bo mogę mieć tylko 5

 

Pobrać paczke BoL'a ( cracked od Finna ) I będziesz miał bol'a VIP :)

 

Jeżeli chcesz mieć jakieś free elo, polecam korzystać z skryptów

 

http://funhouse.me

http://dek.land

 

Skrypty jeżeli używasz Bol'a od Finna. Działają ci normalnie bez trialów.

 

Jedną lige wbijesz w 3 dni.

Opublikowano

Pobrać paczke BoL'a ( cracked od Finna ) I będziesz miał bol'a VIP :)

 

Jeżeli chcesz mieć jakieś free elo, polecam korzystać z skryptów

 

http://funhouse.me

http://dek.land

 

Skrypty jeżeli używasz Bol'a od Finna. Działają ci normalnie bez trialów.

 

Jedną lige wbijesz w 3 dni.

 

Spoko dzięki, ligi nie będę wbijał na tym bo nie chce sobie ułatwiać.

Chce sobie tylko wypróbować bola :D

x


Opublikowano

Spoko dzięki, ligi nie będę wbijał na tym bo nie chce sobie ułatwiać.

Chce sobie tylko wypróbować bola :D

 

No tak każdy tak mówi, " chce tylko wypróbować bola " A potem wkręcisz się i będziesz Platynke wbijał z chęcią kalistą/yas czy ryzem :D

Opublikowano

­

 

No tak każdy tak mówi, " chce tylko wypróbować bola " A potem wkręcisz się i będziesz Platynke wbijał z chęcią kalistą/yas czy ryzem :D

A ryzu broken.Tylko szukam cały czas z*******e** configu :P

otaku_for_life___wallpaper_by_lordsarito-d4x5zaw.png?w=350&h=200&crop=1
Opublikowano

Gdzieś tutaj z tego co kiedyś przypadkowo widziałem ktoś wstawiał ,na nuledzie też jest sporo rzeczy... głównie tam wszystko z bol'em itd znajdziesz

Zapewne jesteś lecher -88 etc..

 

Nie samym lolem człowiek żyje, chciałem zagrać na cheacie (bolu) wbiłem tam. Ale to czego się tam nauczyłem, całkowicie odechciało mi się używać tego bota.

Polecam!

 

Za***ista stronka hehe, taka jak kiedyś mpc. (ta ciemna strona internetu)

 

Oczywiście, zapraszamy :) Sporo tam paczek. Pobierasz, aktualizujesz i łamiesz. (jesteś vip bonzo) Powodzenia @top

Opublikowano

No tak każdy tak mówi, " chce tylko wypróbować bola " A potem wkręcisz się i będziesz Platynke wbijał z chęcią kalistą/yas czy ryzem :D

 

Platynke to ja wbijam samodzielnie bezproblemowo, jak już to do diamenciku :D:D

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...