Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto też dostał taka wiadomość? ;x


PanTobi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

komu się trafiła niepowtarzalna okazja otrzymania 400 RP od rajotu ?...

 

Dla sprytniejszych: ( Tłumaczenie )

" Przywoływacze !...

Ten rok jest rokiem Riot Games "8th Anniversary" - kij wie co to moj Ang nie jest dobry ;x

z tej okazji rozdajemy 400 RP dla każdego użytkownika który wyśle tę wiadomość do innych 10 użytkowników "

 

- kto spróbuje ? ;x ciekawe czy się stakują te liściki i można np. mieć 4000 RP z tego ;x

dobry biznes

 

SS

 

 

8482914363134531143028.png

 

 

Opublikowano

To jest fake, Riot nigdy za takie coś nie rozda graczom RP.

 

Riot nigdy RP nie rozda xD

 

Polecam ignorować, strata czasu.

­

Opublikowano

Ja dostałem już od 7 osób coś takiego . Jak można w to wierzyc ? Niech jeszcze jakiś link dodadza i suba sms i może zarobią na tym .

Opublikowano

Bezsens. Ja przykładowo nie mam znajomych na liście w LoLu i przez to miałaby mnie ominąć szansa na darmowe RP? Riot by tak nie zrobił ;)

 

up święte słowa :)

sygna.png

Opublikowano

Dostałem to raz... po czym od razu wywaliłem blok'a typowi... ,to fake więc ignorujcie to

Najlepszy ślepy mnich na EUNE, były challenger w s3 Strzeżcie się "krula" lasu

leesinacolythe.png

Ex-Challenger Player (TOP 23 EUW)

Opublikowano

Łańcuszek, zwykły fejk :) Tak samo jak że jak ktoś naciśnie na twój link ileś tam razy to dostajesz nie wiadomo ile rp... Nie ma nic za darmo.

lil-pump-gif-4.gif

 

 

 

Opublikowano

Beke mam z tych naiwnych ludzi którzy mi to wysyłają. Gratulacje dla twórcy tego zjebanego łańcuszka za strollowanie tylu ludzi.

wHgO0WT.gif

Opublikowano

I w dzisiejszych czasach dalej ludzie dzielą się na idiotów większych i mniejszych :D To ja mam coś lepszego.

 

Daj mi 30zł a kupię ci te riot pointsy xD

 

w Sumie niezły fejm ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...